ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Creative Mobile Games tarafından yayınlanan 534MB boyutundaki ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] indirme linkini sizler için paylaştık. ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1]

ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [9.3.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayallerinizdeki hayvanat bahçesini inşa edin ve dünyanın her yerinden hayvanlarla ilgilenin!

ZooCraft Animal Family 9.3.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi

Hayvanları sever misin Bir işi yönetmeyi denemek ister misiniz? Cevapların hepsi evet ise, size deneyebileceğiniz büyüleyici bir oyun olan Zoocraft‘ı öneriyoruz. Bu sürümün adı Zoocraft Animal Family. Zoocraft, canlı grafiklerle görselleştirilen bir hayvanat bahçesindeki modelleme toplumunu gösterir. Bu oyun hem grafik hem de içerik yönünden bir patlama olacak. Çocuklar yahut yetişkinler, Zoocraft: Animal Family, molalarda ilk tercihiniz olacak.

ZooCraft Animal Family v9.3.1 MOD APK

Zoocraft Animal Family artık mobil uygulamalar için birden fazla sayfada yer alıyor. Ve ücretsiz. Android 4.4 ve sonraki sürümlerde iyi çalıştığından, çok çeşitli cep telefonlarıyla uyumlu olduğunu düşünüyoruz. Uygulama çok fazla yer kaplamasa da (Facebook yahut Instagram gibi sosyal platform uygulamalarından daha az), cihazınızı yavaşlatmayacağından emin olmalısınız.ZooCraft, şiddet etkenleri yahut akut görsel efektler içermeyen herkes için bir oyun teşvik eder. Bu nedenle, şimdi oyunu denemekten çekinmeyin. Monkey Legend’e benzerlik vaat ediyor, fakat gerçeğe daha yakın ve daha dostça bir bağlam vaat ediyor. Oyunu bizzat deneyimlemeniz en iyisi olacaktır.

ZooCraft Animal Family Para Hilesi

Planlama ve yönetmeyle alakalı oyunlar, zamanı esnek bir biçimde tükettikleri ve gerçek hayat yahut fantezilerle bağlantı kurdukları için son senelerda çiçek açtı. Zoocraft 1, gerçeğe andıran bir hayvanat bahçesi inşa etme fikriyle ünlüdür. Lakin, Monkey Legend’den daha az sürpriz içermez. Hikaye, sıfırdan sıradan bir hayvanat bahçesi yaratmayı çevreliyor. Bilhassa, yönetim personelleri, tesisler, alanlar ve en iyi yetiştirme olacaktır. İçerik, üreme deneyleri dışında pratik konuları içermektedir. Dediğimiz gibi, sürpriz!

Zoo Craft apk Android Oyun CLUB

Money Legend yahut Farmer Game oynamış olsaydınız, Zoocraft’ı anlamanız kolay olurdu. Kurallar yalnızca iş yapmak ve o işten kurgusal bir toplum inşa etmektir. Burada işiniz bir hayvanat bahçesi yapmak, yönetmek ve genişletmek. İş geliştirmede sınır olmadığı için oyun uzun süreli eğlence vadediyor. Başladığınızda uçsuz bucaksız bir çıplak araziden başka bir şey olmayacak, bu yüzden hazırlıklı olun. Başlangıçta, tesisler ve hayvanlar için sınırlı seçeneğiniz var. Ama, bebek adımları! Hayvan sayısı arttığında hayvanat bahçenizi daha özel odalarla genişletin. Ne kadar ileri gidersen, o kadar çok şey satın alabilirsin. Hayvanlar sizin altın paketiniz, bu yüzden onlara iyi davranın. İlk başta, yeni hayvanlar toplamak size ufak ödüller kazandırabilir. Daha güzellerini ararken lütfen gelecekte gözlerini onlardan ayırma.

ZooCraft Hile Apk

Hayvanat bahçesindeki hayvanlar beslenmelidir. Ayrıca aşıları enjekte edebilecek ve rahatsız olanlarla ilgilenebilecek bir veteriner var. Hayvanları toplamak, oyun sırasında sürekli olarak olarak gerçekleşir, çünkü daha bol bir hayvanat bahçesi yaratmanız gerekir, o kadar iyi. Yetiştirme, miktarı artırmanın başka bir yolu olacaktır, fakat her zaman sıradan hayvanları yönetmeniz gerekir. Bu iş size hemen para kazandıracak.

ZooCraft Apk indir

Bazı görevleri bitirdikten sonra, satın almanız için çiçeği burnunda bir hayvanın kilidi açılacak. Yeni tesisler almakla tamamen aynı. Ziyaretçi dalgalarını çekmek için büyüleyici hayvanlar yaratın. Üreme, bir bilim insanının desteğiyle bir laboratuvarda yaşanacak. Mümkün olup olmadığını görmek için önce bir deney olacak. Oyun deliliğe izin verdiği için benzersiz evcil hayvanları evlat edinmek isteyen herkes için müthiş bir şans. Yaratıcılığı yükseltmek için yapılan bir eylemdir. Ve tatlı ırkların para üretebileceği için kaçırmayın! Turizmi yükseltmek için ipuçları: benzersiz çekirdek aileler oluşturmak ve onları yaratıcı yaşam alanlarına yerleştirmek.

ZooCraft Animal Family indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun WarFriends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Bir cevap yazın