Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Oracle Games Studio tarafından yayınlanan 44MB boyutundaki Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [v3.0.9]

Zombies Ranch Para Hileli MOD APK [3.0.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok sayıda zombi ve atış ile ilgili ücretsiz oyunlardan biri.

Zombies Ranch 3.0.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Upgrade hilesi

Zombies Ranch‘te zorlu ama keyifli olanın hayatta kalmasını ve yok olmasını tespit eden savaşlarda zombilere dönüşün . Kendinizi ve hemcinslerinizi kötü zombi sisteminin ve çeşitli tehlikeli virüslerin saldırısına karşı korumak için asil görevi yerine getiriyorsunuz. Sizi desteklemek, kuvvetli işlevlere sahip çeşitli benzersiz silahlardan bir araya gelen özel bir silah koleksiyonudur. Ayrıca eski çiftlik, kale sizin için en güvenli saklanma yerleridir.

Zombies Ranch v3.0.9 MOD APK

Hayatınızı koruyan ve yaşamınızın düşman güçler tarafından tehdit edilmesini sağlayan çiftliğin tehdidi ile yüz yüze kaldığınızda, sürekli olarak olarak gücünüzü artırıyor ve onlara karşı silahlarınızı planlıyorsunuz. Zombies Ranch bugün son güncellemesi ile dikenli ve zombili yabani bitkiler sistemi olan savunmada oyunculara daha etkili silahlar sunuyor.

Bu zombi dünyasına adım attığınızda, yalnızca insan yiyen zombiler ve hatta garip canavarlarla yüz yüze kalmayacaksınız, bunun yanı sıra size daha bir çok sürpriz ve korku da getireceğiz. Tehditler her zaman yakın ve her yerdedir ve her zaman, her yerde olabilir. Şu anda, Coronavirus en fazla aranan nesne haline geliyor çünkü zombi kıyametine hazırlanmak için savunmalarınıza ve komşularınıza saldırmaya başladı.

Zombies Ranch Para Hilesi

Zombies Ranch, gerçek ama şaka gibi görünen müthiş bir korku hikayesine dayalı olarak gelişiyor. Hikaye, bir zamanlar, bir kara büyücünün güneş ışığında aniden öldüğünü dile getiriyor. Çok adaletsiz olduğu için buradaki tüm köye gönderilen lanete kinini bulaştırdı. Bilhassa köydeki tüm insanlar onun gibi gün ışığında ölmeli; zombiye dönüşecekler.

Zombies Ranch Upgrade Hilesi

Kendini korumak ve yaşamını sürdürmek için tek bir yerin var, o lanetli eski çiftlik. Yenilmez bir kale haline gelir, güç toplamanız ve saldırı stratejisi oluşturmanız için en sağlam yer. Kıyamet durumu yaklaştıkça Zombies Ranch’te çiftçiler için hayatta kalma ve ateş etme farklı zamanlarda en önemli şey haline gelmiş gibi görünmekte. Bu görev, ağır ağır çiftlik işlerini ve günlük aktivitelerinin yerini aldı.

Zombies Ranch Hile Apk

Her şeyden önce, onlarla en etkili biçimde savaşmak için, kale ve tahkimat sistemini olabildiğince sağlam inşa etmek ve yükseltmek için takım dostlarınızla koordineli olmanız gerekir. Ayrıca, düşmanın saldırısını basit bir şekilde gözlemlemek ve kontrol etmek ve her zaman aktif pozisyonda kalmak için olabilecek olduğunca çok atış pozisyonu arayabilir, gözden geçirebilir ve açabilirsiniz.

Zombies Ranch apk indir

Zombies Ranch size tabancalar, alev makineleri, keskin nişancı tüfekleri vb. gibi hayranlık uyandıran silahlardan bir araya gelen bir hazine sunuyor. Pek çok değişik silah türü, özel işlevleriyle birlikte, her birine uyacak biçimde seçmenizi ve yükseltmenizi bekliyor. özel durum. Sadece bu değil, aynı anda daha fazla düşmanı bi hayli hızlı bir biçimde yenmenize yardımcı olmak için daha fazla patlayıcı, nükleer silah vb. Lakin harekete geçmeden önce çiftlik savunmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Zombies Ranch indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Ücretsiz Yükseltme)

Bir önceki android oyun

LEGO Star Wars TCS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın