Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak ButterflyTeam tarafından yayınlanan 85MB boyutundaki Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [v0.21.200]

Zombie Survival HAZE Mega Hileli MOD APK [0.21.200] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. RPG unsurlarına sahip bir aksiyon hayatta kalma oyunudur.

Zombie Survival HAZE 0.21.200 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Tüm skinler açık
  2. Engelli reklam ekranı
  3. Sonsuz para hilesi
  4. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz
  5. Gerçek parayla ücretsiz satın almalar (başarı mesajları almayacaksınız, fakat ürünler stokta görünecektir).

Zombie Survival – Haze, oyunculara nihai bir RPG alanı sağlayan en son aksiyon atış hayatta kalma oyunudur. Bazı zombi oyunları geçmişte keyifli ve heyecanlı oynanışı ile karşımıza gelmişti fakat bu oyun çok değişik oynanışları etkiliyor. Oyuncular, diğer ünlü RPG oyunlarından farklı olmayan bir arayüz yaşayacaklar. Hayatta kalma atış oyunu, oyuncuların burada bir dizi zorluğun üstesinden gelmek için kendilerini hegemonik bir oyuncu olarak göstermeleri için bir çok harika taktikle birleştirildi.

Zombie Survival HAZE v0.21.200 MOD APK

Bu hayatta kalma atış aksiyon oyunu, oyunculara tamamen yeni bir eğlence alanı sağlamak maksadıyla benzersiz taktikleri birleştirir. Zombie Survival HAZE, baştan bu yana size aşık bulunacağı garanti edilen birinci sınıf bir stratejiye sahip RPG unsurlarına sahip bir aksiyon oyunudur. Sabah uyandığınızda, dünyanın artık ilk günkü kadar huzurlu olmadığını anlıyorsunuz. Birçok düşman kaos içinde koşarken dünya kaotik olmaya başladı. Oyuncular hayatlarıyla savaşmanın yollarını bulmak zorunda kalıyorlar. Ayrıca tüm insanlar kana susamış zombilere dönüştü ve kıyamet geldi ve şehir ölümsüzlerle doldu. Artık oyuncuların zombilerden kaçacak bir yer bulmak için şehre kaçmaları gerekiyor.

Zombie Survival HAZE Para Hilesi

Bu aksiyon oyununda, hayatta kalanların yalnızca hayvanlar ve zombiler olduğu harap bir dünya çapında var olan her parayı bulmanız gerekecek. Ayrıca Zombie Survival’da geniş bir dünyayı keşfetme fırsatınız da var. Oyuncunun görevi, tüm zombileri yok etmek ve zorlu bir ortamda keşfetmeye devam etmek, kazanan olmak ve korkunç hadiselerin arkasındaki sırrı bulmaktır. 

Zombie Survival HAZE Apk indir

Lakin oyunun en önemli özelliği arayüzü. Oyuncular, arayüzün PUGB’ye bi hayli benzer birkaç detaya sahip olduğunu, özellikle de uzay olduğunu görecekler. Ayrıca dünyayı keşfederken, korkutucu zombilerle savaşacak gücü yaratmak için ikinci müttefikler de oluşturmalısınız.

Zombie Survival HAZE Skin Hilesi

Oyunda oyuncular hayatta kalmak için su, el feneri, kandan modern silahlara kadar çeşitli ekipman ve silahlarla donatılıyor. Oyuncular, hayatta kalırlar ve kendi hedeflerini tamamlarlarsa serüvenci ve açık dünya çapında bir şeyler yapmakta özgür olacaklar. Zombie Survival, “adayı parçalamanız” için basit ve kolay bir mobil oyun değil. Zorluklarla doludur ve oyuncuların üstesinden gelmek için yeni taktikler öğrenmek istiyorsanız zamana ihtiyaçları mevcuttur. Ayrıca oyun gerçekçi bir birinci şahıs bakış açısıyla uygulanıyor; ses canlıdır, size harika bir deneyim yaşatır. Zombi düşmanlarını bi hayli hızlı bir biçimde yenmek istiyorsanız, daha modern araçlar ve silahlar oluşturmalısınız.

Zombie Survival HAZE Apk Hile

Kaotik bir şehirde, oyuncular korkunç zombileri hızla yenmek için bir çok şeyi keşfetmeye ve öğrenmeye çalışmalıdır. Karakterinizi geliştirmek için oyuncu, bir çok arkadaşın gücünü bulmak için NPC ile etkileşime girecek. Zombie Survival, oyuncuların çeşitli silahları yükseltmek için savunmalarını güçlendirmelerini sağlar. Ayrıca, görevi yerine getirirken, düşmanla savaşma sürecine hizmet etmek için kıymetli kaynaklar da topluyorsunuz. Lakin gün içinde savunmanızı hazırlamak ve önemli şeyler stoklamak en doğrusu olacaktır.

Zombie Survival HAZE indir (MOD, Birçok Özellik)

Bir önceki android oyun

Missile Dude RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın