Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Killer Bean Studios tarafından yayınlanan 83MB boyutundaki Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [v1.0.9]

Zombie Objective Mega Hileli MOD APK [1.0.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölülere karşı savaş başladı.

Zombie Objective 1.0.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Tanrı Modu
  2. Yüksek Ödül Hilesi

Zombie Objective, oyuncuların hayatta kalması yahut yok etmesi için bir çok tehlikeye sahip zombi dolu bir dünyaya sahip bir aksiyon oyunudur. Ayrıca oyuncuların zombileri ve diğer tehlikeli düşmanları katletmenin keyfini çıkarması için bir çok tanıdık kavramı da uygular. Sürükleyici bir 3D grafik motoru, çeşitli özellikli ayarlardaki tecrübelerini geliştirmek için oynatıcının etrafındaki ortamı ve ayrıntı kısmı da etkileyici hale getirir.

Zombie Objective v1.0.9 MOD APK

Zombie Objective, zombi nişancı konseptini kullanır, fakat yavaş tempolu ve oyuncuların oyunun özünden zevk alması için rahatlama dolu. Oyuncular bunun bunun yanında esnek hareket etmelerine yahut zombilerle daha sorunsuz ve dinamik bir biçimde etkileşim kurmalarına kolaylık sağlayan bir çok modern mekaniğin tadını çıkaracaklar. Sistem bunun bunun yanında otomatik ateşleme, bi hayli hızlı dönüş ve sayısız durumdaki tecrübelerini geliştirmek için bir çok çekici özelleştirme gibi daha fazla özelliği destekleyecektir.

Zombie Objective Para Hilesi

Oyun derinliği aracılığıyla oyuncular, kontrol mekaniği, atış ve daha fazlası gibi yeni hayatta kalma hissi yaşayacaklar. Daha özel ekipman taşıyabilirler, çevre ile etkileşime girme kabiliyetleri yüksektir ve arada bir her düzeyde geniş çapta görünen hedefleri tamamlamaya yardımcı olabilirler. Oyun ilk kez çeşitli ekipmanlara bağlıdır ve oyuncuya zombileri ve özel hedefleri öldürmenin yeni yollarını sunar.

Zombie Objective Silah Hilesi

Oyunun en belirgin özelliği, oyuncuların, kullandıkları silahın türüne bağlı olarak farklı tarzlarda zombileri öldürmenin keyfini çıkarması için çeşitli silah sistemidir. Silah, sistemi çoğaltmak için tabancalar, SMG’ler, tüfekler, HMG’ler ve fırlatıcılardan oluşacak ve oyuncular iki adede kadar farklı silah taşıyabilir. Ayrıca oyuncular, performanslarını yükseltmek için aksesuarlar, görünümler ve diğer öğeleri ekleyerek her silahı stille özelleştirebilir.

Zombie Objective Mermi Hilesi

Sıcak silahların bunun yanında, bazı soğuk silahlar, oyuncuların yakın mesafedeki zombileri öldürmesine yahut kuşatmadan kaçmak istemesine yardımcı olabilir. Ek olarak, zombilerin çoğunu öldürmek için zırh ve el bombaları gibi ek donanımlar da yararlıdır ve oyunculara görev için çevre faktörünü etkin bir biçimde kullanma hususunda bir çok fikir verir. Oyuncular her şeyi daha yüksek performansla yükseltebilir fakat her ekipman parçası için uygun malzemeleri bulmaları gerekir.

Zombie Objective Altın Hilesi

Zombie Objective, her görsel öğeyi çok keskin ve gerçekçi oluşturmak için bir 3D grafik motoru kullanır ve hatta çekici ve etkileyici düzeyler tasarlar. Her düzey bunun bunun yanında oyuncunun hayatta kalmasını yükseltmek için patlayıcılar, tuzaklar, mekanikler, kapılar ve daha fazlası gibi çeşitli çevresel etkileşimlerle birlikte gelir. Bazı düzeylerde bunun bunun yanında, eğlenceyi geliştirmek ve oyunu daha çekici hale getirmek için patron dövüşleri de dahil olmak üzere, onlar için özel olarak dizayn edilmiş benzersiz etkenler bulunur.

Zombie Objective Hile Apk

Zombie Objective, oyuncuların zombi avının odağını değiştirmek için değişik görevler yapmaktan hoşlandığı daha fazla oyun modu sunacak. Saldırı, savunma, eskort, tedarik koşusu vb. gibi her modun amacı farklıdır ve oyuncuların daha cömert ödüller alması için bir çok modla birlikte gelir. Ayrıca oyunun ana hikayesi, oyuncuların yararlanabileceği özel silahlar da dahil olmak üzere daha bir çok özel oyun modunu içerecek.

Zombie Objective Apk indir

Zombie Objective, zombi atıcı türü için bir çok yönden müthiş bir oyundur ve bunun yanı sıra her şeyi çok çekici hale getirmek için gerçekçi bir 3D motor kullanır. Her şeyden önce, oyunun hızı ve özü, oyunculara hareketli zombi avlarına daldıklarında her zaman mutlak eğlence sağlar.

Zombie Objective indir (MOD, Tanrı Modu / Yüksek Ödüller)

Bir önceki android oyun

Grand Battle Royale Pixel FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın