Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Mountain Lion tarafından yayınlanan 22MB boyutundaki Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [v1.2.4]

Zombie Diary 2 Evolution Para Hileli MOD APK [1.2.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlar ve zombiler içindeki savaş sürdürmekte.

Zombie Diary 2 Evolution 1.2.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

İnsanlar ve zombiler içindeki savaşı simüle eden tanıdık bir oyun çok güzel Zombie Diary 2 Evolution . Ana hikaye oluşturma oyunu, kana susamış Zombilerle savaşınızın etrafında döner. Oyuncular, bireylerin hayatlarını kurtarmak için onları yok etme görevine sahiptir. Haydi bu heyecan verici ve çekici Zombi oyununu hemen keşfedelim!

Zombie Diary 2 Evolution v1.2.4 MOD APK

Oyun, kana susamış zombileri her yerde basit bir şekilde görebileceğiniz bir dünya çapında geçmektedir. Kargaşa zamanlarında, zombilerle ne kadar çok karşılaşırsanız, insanları yoldaşlarına dönüştürmek maksadıyla her zaman insanları hedef almanın ve onlara zarar vermenin yollarını bulurlar. Bu nedenle, oyuncular onlarla savaşmak için hayatta kalan şanslılardan birinde enkarne olacaklar. Lakin zorluklar çetin ve tehlikelidir; saçların sarkması gibi tehlikeli bir durumla yüz yüze kalacaksınız. Yiyecek, yorucu yiyecekler, ufak silahlar gibi kötü yaşam koşulları… Bu nedenle, şu anda yapmanız gereken en önemli şey, ruhunuzu korumak, geliştirmek – silah toplama kabiliyeti ve kurtarmak için tüm Zombi ordularını yok etmeyi planlamak.

Zombie Diary 2 Evolution Para Hilesi

Zombie Diary 2 Evolution, esas olarak hayatta kalma mücadelesi temasını alarak, önceki bölümlerle aynı ayarları ve oynanışı oluşturur. Oyuncu, yaşanan tüm zombileri yok etmek için silah toplayarak bir çok değişik alanda hareket edecek. Ayrıca, oyuncular görevi tamamlamak için kendilerini tehlikeli saldırılardan korumalıdır. Oyun, her düzeynin sonunda, her iki taraftan da sürekli olarak olarak acele eden zombiler göründüğünde, giderek daha yoğun savaşlar oluşturur, bundan dolayı esnek hareket etmeniz, yaklaşmadan önce onları yok etmek için saldırmanız ve sizi yenmeniz gerekir.

Zombie Diary 2 Evolution Elmas Hilesi

Oyun 30’dan fazla silah türüyle donatılmıştır ve bunun bunun yanında diğer sürümlerle güncellenir ve eklenir. Bu nedenle, farklı zombi türleriyle yüzleşebilmek ve onları basit bir şekilde yenebilmek için oyundaki en iyi silahlara yahut silahlara sahip olmaya ve seçmeye çalışın! Karakteri iyi silahlarla donatmanın bunun yanında, bu silahların istatistiklerini yükseltmeyi unutmayın, böylece daha bi hayli hızlı saldırmak için hasarı artırabilir yahut mermileri değiştirebilirler.

Zombie Diary 2 Evolution Altın Hilesi

Zombie Diary 2: Evolution oyunundaki 3D grafikler, önceki sürümlere kıyasla bir çok iyileştirme ile güzel. Oyunun çok sayıda düzeysi var çünkü oyuncular farklı bağlamlarda bir çok değişik patronla savaşabiliyor. Oyuncu görevi bitirdiğında, oyun bir çok yeni kişiliğin kilidini açacak ve yeni beceriler ekleyecektir. Oyuncular, bir çok zombi türüyle yüz yüze kaldıklarında savaş kabiliyetlerini yükseltmek için silahları özgürce seçebilir ve yükseltebilirler. Doktorlar, bilim adamları, futbolcular, tesisatçı gibi enteresan şekillere sahip, ayrı ayrı dizayn edilmiş bir dizi zombi…

Zombie Diary 2 Evolution Hile Apk

Oyun bunun bunun yanında önceki korku oyunlarından değişik bir çok heyecan verici görüntü ile grafik tasarım eğlencesi için çok fazla sevgi alıyor. Zombi ile kavga etmesine rağmen, birden fazla korku sahnesi yok. Sokak sahnesi farklı Zombilerle doludur fakat gülünç görünümler getirerek oyunculara daha heyecan verici ve yeni bir his verir. Oyuncular bunun bunun yanında silah seslerinin sesini, hayvanların hırlamalarını, kişiliğin ayak seslerini, … her farklı oyun ekranında hissedebilirler.

Zombie Diary 2 Evolution Apk indir

Klasik ve modern oynanışın birleşimi olan oyunun öne çıkan bir özelliği, diğer oyunlara kıyasla oyuncular için güzel. Oyuncular bunun bunun yanında Çevrimdışı eğlenceyi basit bir şekilde oynayabilir yahut dostlarıyla deneyim yaşamak için Facebook ile bağlantı kurabilirler. Oyuncular, zombileri yok etmek ve görevi tamamlamak için altın ve elmas kazanmak zorunda kalacaklar. Aynı zamanda, kötü Zombi isimlerine sahip 11 gizemli harita, keşfetmeniz için sizi bekleyen görevlerdir.

Zombie Diary 2 Evolution Apk Son Sürüm

Ayrıca kahramanınızı eğiterek de altın kazanabilirsiniz. Oyuncular silahları ve yeni ekipmanları, özellikle de yüksek saldırı gücüne sahip yeni modern silahları yükseltebilirler. Ve Zombie Diary 2: Evolution’ı deneyimlediğinizde 5 gün sonra bu fonksiyon tamamlanmış olacaktır. Görevi her bitirdiğınızda, alacağınız bonus miktarı sağlık düzeynize bağlı olacaktır. Çoğunlukla oyundaki güzel seslerin ve animasyonların tadını çıkarmayı unutmayın. Bundan dolayı Zombie Diary 2: Evolution ile alakalı heyecan verici bilgiler yukarıdaki makalede tam anlamıyla tanıtıldı. Zombileri yok etmek ve dünyayı kurtarmak için kahraman bir karaktere dönüşmek istiyorsanız, bu heyecan verici ve dramatik oyunu hemen yükleyin!

Zombie Diary 2 Evolution indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Power Spider 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın