Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Brinemedia tarafından yayınlanan 54MB boyutundaki Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.15]

Zombie Derby 2 Para Hileli MOD APK [1.0.15] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tipik atıcılardan ve yüzlerce sıkıcı oyundan bıktınız mı?

Zombie Derby 2 1.0.15 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Zombie Derby 2, oyuncuların araçları tercih ederek kana susamış zombilerden kaçmaya zorlandığı kıyamet dünyasında geçiyor. Gazla belirli bir mesafe kat edecekler ve parayı yeni bir yere ulaşmak için arabayı yükseltmek için kullanacaklar. Ayrıca oyunda çeşitli düzeyler bulabilirler ve onları bitirdiklarında yeni arabaların kilidi açılır.

Zombie Derby 2 v1.0.15 MOD APK

Zombie Derby 2‘de oyuncular bir savaş aracını kontrol edecek ve sahip olduğu gaz miktarı ile en uzak mesafeyi kat etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, oyuncunun geçtiği yol düzensiz ve güvenlidir çünkü yüzleşmek zorunda kaldıkları düşmanlar mevcuttur. Kana susamış zombiler bu oyunda dünyayı tamamen tekellerine alıyorlar ve oyuncunun ilerlemesini durdurmaya çalışacaklar. Ayrıca oyundaki ortam harap olmuş ve bir çok engel karşımıza çıkıyor.

Zombie Derby 2 Para Hilesi

Oyuncular, oyunun kontrollerine aşina olmak için bir eğitim düzeysine gidecekler. Aynı zamanda oyuncular önlerindeki önüne geçeri temizlemek için ateş butonunu ve ilerlemek için gaz pedalını kullanabilecekler. Ayrıca oyuncunun, iniş sırasında aracın frenini ayarlayabilmek için cihazı yatırması gerekecek. Bu kontrol mekanizması oyuncular için basit bir şekilde erişilebilir olacak ve eğitim düzeysini bitirdiktan sonra resmi düzeylere geçecekler.

Zombie Derby 2 Araba Hilesi

Oyuncular Zombie Derby 2’yi deneyimlediğinde önemle üstünde durulması gereken bir nokta, eğitim ekranındaki arabanın genelde oyunda aldığınız arabadan daha iyi bulunacağıdır. Daha sonra kilidini açtığınız arabadan daha büyük olacak ve daha fazla benzine sahip olacaktır. Aynı zamanda benzin her oyuncunun doğru kullanması gereken bir elementtir çünkü yarı yolda benzininiz biterse yalnızca tek bir oyun ekranına gidersiniz. Yani gazdan tasarruf etmenin bir çok yolu var.

Zombie Derby 2 Hile Apk

Oyuncunun ortamı, düzeynize devam etmek için bıçaklamanız gereken zombilerle dolu. Ayrıca bazı önüne geçer bu biçimde kullanılabilir fakat saldırdığınızda daha etkili olacaktır; kısa bir an için engellenemeyecek kadar uzak. Gittiğiniz yol asla düz değil, bu yüzden ivme kazanmak ve havada uçmak için dik yokuşlar olacak. Tabii bu durumda gazın boşa gitmemesi için gaz pedalını bırakmalısınız.

Zombie Derby 2 Apk indir

Zamanla, benzin kullanmadan arabalarını hızlandırabilen oyunculara nitro olan yeni bir enerji kaynağı tanıtılıyor. Elbette gaza da benzer bir limiti var ve genelde havadayken ve hızı artırmaya çalışırken kullanmalısınız. Bu oyundaki her düzey, üstesinden gelmeniz gereken zorluklara sahiptir ve genelde oyuncuların bir düzeyyi tamamlamak için bir çok kez tekrar oynamaları gerekir.

Zombie Derby 2 Apk Son Sürüm

Zombie Derby 2’deki öğreticiyi bitirdiktan sonra, Veteran olan ilk bisikletinizin kilidini açabileceksiniz ve bu önceden denediğiniz kadar havalı değil. Ayrıca benzin miktarı da bi hayli sınırlı ve yükseltme gerektiriyor. Farklı boyut ve tasarımlardaki diğer araçların bir listesini bulmaya devam edeceksiniz. Bundan dolayı onlara ilgi duyacaksınız ve farklı düzeyleri geçmeniz gerekecek.

Zombie Derby 2 indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Red Ball Super Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın