Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Sınırsız DNA
Ücretsiz olarak JoyMore GAME tarafından yayınlanan 48MB boyutundaki Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3]

Zombie City Mega Hileli MOD APK [2.5.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. En son bir zombi atış oyunu, silahını seç ve dünya çapındaki son günde hayatta kal.

Zombie City 2.5.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız mermi hilesi
  5. sınırsız altın hilesi
  6. Sınırsız DNA

Zombie City, sizi zombilerin hüküm sürdüği bir şehre götürür ve kan damlası kazanmak için hepsine saldırmak isterler. Bu büyüleyici bir aksiyon oyunu; oyuncu bu yakın dövüşte hayatta kalanlardan biridir. Şimdi şehir zombilerle dolu ve her yer o olayın kara bir noktası.

Zombie City v2.5.3 MOD APK

Bilhassa, hayatta kalan kardeşleri, hala kapana kısılmış olanları kurtarmak için zombileri yok etmek için birlikte çalışmak üzere harekete geçirmemiz gerekiyor. Şehrin her yerinde zombiler var ve her yerde onlardan izler var. 

Zombie City Para Hilesi

Zombie City, onların her geçen gün daha da önemli duruma geldiklerini ve sizi kontrol etmek için yeterli güce sahip olduklarını ispatlıyor. Bu korkunç tehdit giderek daha kuvvetli hale geliyor ve tüm bu korkuları bağımsız olarak aşmanız gerekiyor. Ayağa kalkın ve tüm zombilerin saldırısını ve büyümesini bastırmak için birlikte hareket edin.

Zombie City Mermi Hilesi

Gizemli odalara gitmen yardımcı olmaktadır çünkü onları serbest bırakmamıza gereksinimi olan insanlar kapana kısılır. Lakin, yolda bir sürü zombi olacak ve onlar hala o odalarda yer alıyorlar. Yeterli yedek silahınız yoksa hemen gelip sizi parçalarlar. Zombie City, size daha şiddetli ve yoğun bir biçimde saldırmanız için çeşitli silahlar verecek.

Zombie City DNA Hilesi

İki yahut üç nüfuzlu insanla birlikte, tüm zombileri yok etmek için saklanmanın bir yolunu bulacaklar. Birlikte savaşacak bir ekip oluşturmak için onları bulmalıyız. Mümkün olduğu kadar çok zombiyi öldürmek için her türlü silahı ve el bombasını kullanın. 

Zombie City Hile Apk

Oyuncular ve takım dostları, içinde yaşayan daha fazla zombiyi yok etmek için karanlık köşelere giderek akrobasi hareketleri yaparlar. En etkili silah yükseltmelerini yapmalıyız. Oyuncuların, yükseltmelerin kilidini açmak için gizemli anahtarları arayabilmek için savaş ekranından yararlanmaları gerekir. 

Zombie City Apk indir

Oyuncuların güvenli bir biçimde savaşabilmeleri için ek zırh kullanmaları gerekir. Ayrıca, oyuncuların yönlerini gözlemlemek ve onları yok etmenin etkili bir yolunu bulmak için Zombie City’de bulunan haritayı kullanmaları gerekiyor.

Zombie City indir (MOD, Mega Hilesi)

Bir önceki android oyun

Airport Simulator Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın