Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Vivid Games S.A. tarafından yayınlanan 102MB boyutundaki Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [v2.2.0]

Zombie Blast Crew Para Hileli MOD APK [2.2.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehre yukarıdan indikten sonra, oyuncu bu zombilerle ölümcül bir savaşa katılacaktır.

Zombie Blast Crew 2.2.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

Vivid Games SA, yarış, boks yahut solo dövüş gibi heyecan verici aksiyon konularına sahip bir oyun kütüphanesine sahip olmasıyla ünlü bir geliştiricidir. Yine de aksiyon oyunları serisinde Zombie Blast Crew en son ürün ve yakın günlerde piyasaya çıkması bekleniyor. Birkaç ülkede halen piyasaya sürülmesine rağmen, oyun oyun topluluğunun ateşine yol açtı. Kanıt ise oyun adının internet haber sitelerinde yayınlanmış olmasıdır.

Zombie Blast Crew v2.2.0 MOD APK

Adından da anlaşılacağı gibi hikaye, insanlar ve zombiler içindeki hayatta kalma savaşında geçmektedir. Bu, uzun süredir bir çok filmin ve oyunların ilham kaynağı olmuştur. Kendi içinde ölümcül bir virüs taşıyan zombilerin saldırısı tüm insanlığın dehşetini yaratmıştır. Bir kez ısırıldınız mı bir anda onlara dönüşürsünüz ve sevdiklerinize kesinlikle zarar verebilirsiniz. 

Zombie Blast Crew Para Hilesi

Oyunun dünyasına girerken, insan etini yemeye çalışan kana susamış zombilerle dolu bir şehre ineceksiniz. Yayılan ve ıssız bir şehir, her şey salgın tarafından yok edildi. Ve bu senin şehrin. Herkes kaçtı. Polisin yardımı beklemek için çok uzun. Siz ve diğer sakinler yaşamak ve yaşamak zorundayken, zombiler şehirde yan yan yürüyebilir. Sen, büyük sıkıntıdan kurtulan şanslı bir kişi, silahını almalı ve savaşmalı, kendi şehrini canavarlardan geri almalısın.

Zombie Blast Crew Altın Hilesi

Zombie Blast Crew, 2D formatında basit grafik stiliyle dizayn edilmiştır, fakat ayrıntılara çok dikkat edilen “Vivid Games SA”dır. Her çimen, her gölge yahut savaşırken her etki sonuna kadar getirilir. Bu, oyunu yalnızca diğer 3D aksiyon oyunlarından daha düşük kılmakla kalmaz, bunun yanı sıra oyunun boyutunu ve yapılandırmasını da en üst düzeye çıkarır. Renk gamı, zombiler tarafından yok edildiğinde şehrin yıkımını görülmektedirmak için çoğunlukla gri kullanılır ve oyuncuveyaha gerçekçi bir his verir.

Zombie Blast Crew Elmas Hilesi

Bu oyunun en kapsamlı açıklaması budur. Şehre yukarıdan indikten sonra, oyuncu bu zombilerle ölümcül bir savaşa katılmalıdır. Bunun yanı sıra, oyuncuların yakın dövüş silahları ve menzilli silahları olacak. Yakın dövüş silahları kılıç yahut sopa olacaktır. Bunun yanı sıra, uzun menzilli silahlar, silahlar, el bombaları ve füzelerle daha çeşitli olacak. Oyun sırasında kan, antibiyotik yahut ilk yardım çantası gibi oyunculara yardım edecek farklı türde malzemeler olacak. Senin işin bu silahları savaşmak ve en önemlisi hayatta kalmak için kullanmak. Karakterinizin üzerinde HP yüzdesini gösteren bir çubuk görüntülenecektir. Mümkün olduğunca çok kan tutmaya çalışın. Ayrıca her oyun ekranının farklı gereksinimleri ve görevleri olacak. Her görevi tamamlayarak bir çok çekici ödül kazanma fırsatına sahip olacaksınız.

Zombie Blast Crew Apk Hile

Oyunda birden çok zombi türü bulunmaktadır. Her zombi türünün dikkatinizi hak eden kabiliyetleri mevcuttur. Muazzam hasara dayanabilenler var, uzaktan ateş edebilenler var ve daha da ürkütücü, çok bi hayli hızlı saldırı hızına sahip olanlar var. Bu, silah kullanma hususunda çevik ve esnek olmanızı gerektirir. Bunları esnek ve akıllıca değiştirin ve kullanın. Gerekirse saklan. İmkanınız varsa savaşın. Her şey bir hayatta kalma savaşı. Yeteneğini göster ve bu savaşta bir kahraman ol!

Zombie Blast Crew Apk indir

Zombie Blast Crew, patronlar da dahil olmak üzere bir çok değişik zombi ile size bir çok heyecan verici düzey getiriyor. Beklenmedik bir biçimde, hala bir çok olasılıkları var. Lakin karşılığında, çeşitli malzeme ve desteğe sahip esnek bir cephaneliğiniz var. Zombiler doğuştan gelen içgüdülerini takip eder ve siz beyninizi kullanabilir ve stratejik olarak çalışmak için onları manipüle edebilirsiniz. Daha spesifik olarak, oyunculara yardımcı olmak için hedef seçim modu otomatik olacaktır. Bu, doğruluk yükünü kısmminimumaltarak oyuncuların stratejiye daha fazla odaklanmasına ve kendi becerilerini ve silahlarını kullanmasına yardımcı oldu. 

Zombie Blast Crew Apk Son Sürüm

Oyunun tepesinden görüntü, yeni düşmanlar keşfettiğinde ürkmemek yerine, oyuncunun etrafındakileri daha iyi kontrol etmesine katkıda bulunur. Oyuncuların bi hayli hızlı hareket etmesine yardımcı olabilecek kolay kontrol bir artı puandır. Ayrıca, beceriler bunun bunun yanında net açıklama simgelerine sahip düğmeler halinde dizayn edilmiştır.

Zombie Blast Crew indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

The Sun Key of Heaven APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın