Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Storms Publishing tarafından yayınlanan 327MB boyutundaki Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.28.1]

Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [0.28.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her zombi türünün kendi saldırısı olacaktır ve oyuncunun dikkatli olması ve HP’nin sıfıra düşmesine izin vermemesi gerekir.

Zombeast Survival Zombie Shooter 0.28.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız para hilesi – Modu etkinleştirmek için bir şeyler satın alın.
  2. Sınırsız mermi hilesi – İki silah türü içinde geçiş yaparak mühimmat boşken bile ateş edebilirsiniz.

Zombeast, oyuncuların zombileri öldürürken en iyi deneyimi yaşamaları için benzersiz oynanışa ve çekici özelliklere sahip bir zombi atış aksiyon oyunudur. Bu dünya çapında oyuncuların yalnızca tek bir görevi var, o da her görevde tüm zombileri öldürmek ve yolculuklarında daha ileri gitmek için yeni özelliklerin kilidini açmak. Birçok benzersiz detaya sahip çevrimdışı bir zombi oyunu arıyorsanız, bu oyun zaman ayırmaya değer.

Zombeast Survival Zombie Shooter v0.28.1 MOD APK

Zombeast oynanış basit ve herkesin hızlı bir şekilde alışması için çok karmaşık değil ve birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu. Bu bakış açısıyla, oyuncular düşüş dünyasında daha gerçekçi hissedecekler ve her şeyi yok etmek için kuvvetli silahlar kullanırken daha fazla duyguya sahip olacaklar. Oyun bunun bunun yanında oyunculara büyüleyici bir hikaye ve oyuncuların eğlenmesi için sayısız zorluk sunacak. 

Zombeast Elmas Hilesi

Oyuncunun hikayesi her meydan okumada sunulacak ve oyun, oyuncuların oyundan uzun süre zevk alması için daha fazla yeni hikaye güncelleyecektir. Oyunun oynanışı oyun modunda çok çeşitlidir ve oyuncuları bekleyen bir çok çekici armağan ile bir çok oyun modu olduğunda oyuncuların daha keyifli olmasına yardım edecektır.

Zombeast Para Hilesi

Oyun birinci şahıs bakış açısıyla tasarlandı, bundan dolayı kontrol mekanizması, oyuncuların oyun oynarken en akıcı ve en manevra kabiliyetine sahip olmaları için tasarlanacak. Ayrıca konsol, oyuncuların çevrelerini daha iyi görebilmeleri için düzenli ve boş bir biçimde tasarlanacak. Oyun, çevre ile çok fazla fiziksel etkileşime sahip olmasa da, oyuncu için bir çok değişik amacı mevcuttur. Ve hepsinden önemlisi, konsol, oyuncuların bir çok değişik durumda basit bir şekilde kullanabileceği her şeye sahip olacak.

Zombeast Mermi Hilesi

Silah, oyuncuların zombilerle dolu bir dünya çapında bulabilecekleri en iyi yol arkadaşıdır. Silahlar farklı kategorilere ayrılmıştır ve her türün belirli bir faaliyet alanı mevcuttur. Oyun, oyuncuların oyunla daha iyi bir deneyim yaşaması için otomatik ateşleme mekanizmasını destekleyecektir. 

Zombeast Silah Hilesi

Silah kullanmak için oyuncuların cephaneye sahip olması gerekir ve oyuncuya bir görevde belirli miktarda cephane verilir. Zombileri öldürürken, oyuncuların yeniden ikmal etmesi için bir mühimmat düşme oranı mevcuttur. Lakin, oyuncular mermileri kurtarmak için çevrelerinden faydalanabilirler. Çevredeki bazı şeyler, oyuncuların patlayıcılar, tuzaklar gibi bir çok zombiyi aynı anda öldürmesine yardımcı olmaktadır. Silahlar bunun bunun yanında bir yükseltme sistemi ile yükseltilebilir ve oyuncular bu yükseltme sistemi aracılığıyla bazı yeni silahların kilidini de açabilir.

Zombeast apk hile

Çeşitli görevler, çeşitli zombilerle birlikte gelecek. Oyun, oyuncuların öldürürken eğlenmesi için bir çok değişik zombi türüne sahip olacak. Her zombi türünün kendi saldırısı olacaktır ve oyuncunun dikkatli olması ve HP’nin sıfıra düşmesine izin vermemesi gerekir. Görev sırasında, oyuncu bunun bunun yanında zombi seçkinleriyle yüzleşebilir; yüksek savunma ve yüksek saldırı gücüne sahiptirler, fakat öldürüldüklerinde cömert bir ödül bırakabilirler.

Zombeast Apk indir

Oynanış çeşitliliği, silahlar ve zombiler bu oyundaki harika özelliklerdir. Ve oyuncuların eğlenmesi için uzun bir hikaye çok mühimdir. Zombi içerikli bir atış aksiyon oyunu arıyorsanız Zombeast sizin için doğru seçim olacaktır.

Zombeast Survival Zombie Shooter indir (MOD, Sınırsız Mermi / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Criminal Case Pacific Bay APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın