Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Pilav Prodüksiyon tarafından yayınlanan 725MB boyutundaki Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38] indirme linkini sizler için paylaştık. Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.38]

Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [1.38] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. İstanbul’da asayişi sağlamayla görevli bir polis memurusunuz.

Zaptiye Osmanlı 1.38 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Mermi Hilesi

Zaptiye Osmanlı, oyuncuları 19. yüzyılda kovboyların amansız savaşına itiyor. Bu, dünya tarihinin gerçekten çalkantılı bir dönemidir; kovboyların, silahların ve şiddetin tahtını ele geçirdiği bu çağdaki insanları huzurlu bir hayat yaşayamaz hale getirir. Tek seçenek kovboy olmak veya sonsuza kadar güvencesiz bir hayat yaşamak. Bu oyun, oyuncuları hayatta kalmak için savaşmaları ve savaşmaları gereken bir yere götürür. Henüz tabancanı doldurmadın mı?

Zaptiye Osmanlı v1.38 MOD APK

Zaptiye Osmanlı 19. yüzyılda istanbul şehri, büyük hiziplerle bir suç cenneti olarak hükümete anında kaos getirebilir. Ne yazık ki, suç işlemek için akıllarını kullanmayı asla bilmeyen kaba insanlardır. Bu nedenle, bir çok fraksiyon sürekli olarak olarak birbirleriyle savaşır, her iki tarafa da yaslanmadan bir halat çekme oyunu yaratır. Bu da insanlara kısa süreli barışçıl bir yaşam vererek geçici bir barış yaratabilecekleri için polis için büyük bir fırsat sunuyor.

Zaptiye Osmanlı para hilesi

Oyuncular, işine tutkuyla bağlı bir polis memurunun rolünü üstüne alacak. Bu kişi her zaman suç tasfiyelerinin ön saflarında yer almıştır ve bölgedeki tüm azgın kötülüğü yok etmeye kararlıdır. Elbette herkes bunun boş bir hayal olduğunu biliyor, fakat bu genç polis tarafından her gün yapıldı ve yapılıyor. Hırsızlar ve suçlular olduğu sürece, hemen orada olacak ve yasayı uygulayacaksınız.

Zaptiye Osmanlı APK Android oyun club

Burası gerçekten de çoğu insan için karmaşık bir yer. Kaynaklar sınırlı, insanlar agresif ve ekonomi pek iyi durumda değil. Aktif bir polis memurusunuz, birden fazla görev, yaya, suçlu, at ve müttefik var. Bir süreliğine bu yere gelerek buradaki zorlu yaşama uyum sağlayabilecek ve kötülerle yüz yüze savaşabileceksiniz.

Zaptiye Osmanlı apk oyun İndir club

Aslını söylemek gerekirse bu oyunda ana kötü adam olan tek bir kötü adam yok. Bu yalnızca herkesin kendi çıkarını düşündüğü, etraflarında ne olursa olsun yalnızca kendilerine fayda sağlamak istediği bir dünyayı simüle etmek. Bazı zaman, büyük zarara neden olan kötü şöhretli bir patronu yenmek için birkaç haydutla da koordine olmanız gerekir. 

Zaptiye Osmanlı Hile Apk

Kimseye güvenmenize izin verilmeyen bir macera. Onlarda hiç insanlık yok. İstanbul’daki hırsızlık, tarikatlar, çeteler ve suikastçılar… 19. yüzyıl kaotik toplumunun şeytani yüzünü oluşturmak için bir araya geliyorlar.

Zaptiye Osmanlı para ve tecrübe hilesi

Bu, oyuncuların isteklerine göre bir karakter yaratabilmeleri için RPG yönünde inşa edilmiş bir oyundur. Her görev tamamlanır, altın para ve EXP dahil bir çok kaynak elde edebilirsiniz. Altın paralar, kuvvetli silahları ve karakter istatistiklerini yükseltmek gibi faydalı şeyler yapmak için kullanılabilir. Sonuç olarak, yaratıcılık vazgeçilmez bir unsurdur.

Zaptiye Osmanlı Hile APK dayı

Bir polis memurunun görevleri ile Osmanlı İmparatorluğu’ndaki önemli karakterlerin hayatlarını sağlamalısınız. Hükümette önemli bir rol oynarlar, insanları güvende tutacak politikalar yapabilir yahut belirli bir çetenin yok edilmesini emredebilirler. Her şey gerçekten çekişme içinde; onları korumak için dikkatli olmaya çalışın.

Zaptiye Osmanlı indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)

Bir önceki android oyun

Striker Zone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın