Yüzde 25’in Muz pdf oku indir

3
Yüzde 25’in Muz pdf oku indir

Yüzde 25’in Muz pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Bilimsel Kitaplar türünde çıkarılan Yüzde 25’in Muz kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Yüzde 25’in Muz kitabının yazarı ise Susie Brooks‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Yüzde 25’in Muz oku indir. Yüzde 25’in Muz pdf indir yandex, Yüzde 25’in Muz pdf indir idefix, Yüzde 25’in Muz PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yüzde 25’in Muz Pdf indir

Yüzde 25’in Muz Kısa Özet

Sen muz musun?
Sarı kabuğun yoksa ve seninle leziz muzlu süt yapılmıyorsa, hayır.

Seni SEN yapan şeylerin ardındaki bilimi KEŞFETME zamanı…

Tavukların yüzde 60, farelerin yüzde 75, kedilerin yüzde 90, şempanzelerin ise yüzde 99 oranında insanlara benzediğini biliyor muydun?

ŞAŞIRDIN MI? Peki, ya yüzde 25`inin muz olduğunu söylesek. Evet, muz! Eğer sarı bir kabuğun yoksa endişelenmene gerek yok, ama bil ki insan genlerinin dörtte biri bu lezzetli meyveninkiyle aynı.

Bizi BİZ yapan biyolojik *tarif*e, yani genlerimize odaklanan Yüzde 25`in Muz, bitkilerin ve hayvanların dünyasından karşı karşıya geldirmalı örnekler sunarak doğadan öğrenecek ne çok ŞEY olduğunu hatırlatıyor.

İçinden bilgi tomurcukları fışkıran *ansiklopedik* çalışmalarından tanıdığımız Susie Brooks`un elinden çıkan bu keyifli kitabı okuduğunda; şarkı söyleme genlerinin kuşlara, beyin genlerinin ise yunuslara tıpatıp benzediğini öğreneceksin. Köpeklerle ve hatta bok böcekleriyle arandaki *akrabalık* ilişkisine hayret edecek, bir avuç pirincin genlerinin, seninkilerden daha fazla olduğunu keşfedeceksin. İddiaya gireriz tavukların, dinozorların yaşayan en yakın akrabası olduğunu da yine bu kitap aracılığıyla bilgi dağarcığına ekleyeceksin!

?Canlı türlerini yakında zamandan tanımaya çalışan miniklerin merak duygusunu harekete geçirecek ŞAŞIRTICI bilgilerle dolup taşan bu kitap, bizi değişikliklarımız üzerine düşündürmekle kalmıyor genetik bilimine ufak bir giriş yapmamızı da sağlıyor.

Bir cevap yazın