Yüreğim Dünyada Misafir pdf oku indir

3
Yüreğim Dünyada Misafir pdf oku indir

Yüreğim Dünyada Misafir pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan Yüreğim Dünyada Misafir kitabını paylaştık. 112 sayfadan oluşan Yüreğim Dünyada Misafir kitabının yazarı ise Ü. Gülsüm Bülbül‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yüreğim Dünyada Misafir oku indir. Yüreğim Dünyada Misafir pdf indir yandex, Yüreğim Dünyada Misafir pdf indir idefix, Yüreğim Dünyada Misafir PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yüreğim Dünyada Misafir Pdf indir

Yüreğim Dünyada Misafir Kısa Özet

“Ü.Gülsüm Bülbül bundan önceki kitaplarında olduğu gibi toplumsal sorunlara odaklanmayı sürdürüyor. Onu bakma-görme diyalektiğinde şiddet gören kadınlar, her yönüyle istismar edilen çocuklar, ötekileştirilenler, kıyıya itilip yok sayılanlar yani insanlığın tüm halleri var.

Elinizdeki kitapta da yazar insanı amaç alarak kuruyor dilini. İnsanın ne olduğu kadar ne olabileceğini de duyumsatarak umudu, yazgıyı değiştirecek kollektif bilinci besliyor.

İyi ki Ü.Gülsüm Bülbül gibi yazarlarımız var. Duyularını toplum içinde dolaştırarak üstü örtülmüş, örtülmeye çalışılan sessiz çığlıkları vicdanımıza ve kalbimize taşıyor. Elinizdeki kitap bir yüzleşme olanağıdır.

Geç kalmadan okumalı, okutmalı. Elden ele… Kalpten kalbe….”

Bir cevap yazın