Yol Açık pdf oku indir

1
Yol Açık pdf oku indir

Yol Açık pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Masallar türünde çıkarılan Yol Açık kitabını paylaştık. 40 sayfadan oluşan Yol Açık kitabının yazarı ise Judith Malika Liberman‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Yol Açık oku indir. Yol Açık pdf indir yandex, Yol Açık pdf indir idefix, Yol Açık PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Yol Açık Pdf indir

Yol Açık Kısa Özet

Kahverengi ve grilerin içinde yaşayan çakıltaşı, dünyanın renklerini merak eder. Zaman zaman yanına gelen kuşlar ona maviyi, sarıyı, kırmızıyı, yeşili anlatırlar. Derken bir gün, bir devenin toynağına takılan çakıltaşı, renkli bir yolculuğa çıkar. Yol açıktır, yola çıkar. Hayalini kurduğu tüm renkleri keşfedecektir…

Judith Malika Liberman *Şarkılı Masallar* serisinde geleneksel masalları yeniden yorumluyor. Kitabın arka kapağındaki karekodu telefon veya tabletinize okutarak, serinin diğer iki kitabı Önce Hayal ve Taş Çorbası’nda olduğu gibi Yolaçık’ı da Liberman’ın anlatımı ve şarkıları ile dinleyebilir, böylece masal anlatımı hususunda rehberliğinden ilham alabilirsiniz. Zeynep Özatalay’ın fotoğrafları kitabın renkliliğine renk katıyor.

Bir cevap yazın