Türkçe Yama

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor, Oyun severler için Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

‘Mugi-Defalt’ isimli mod tasarımcısı, The Witcher 3 için Dark Souls’tan ilham alınan iki adet savaş mekaniğini oyuna adapte etmiş. Geçen günlerde yayımlanmış olan yeni Witcher 3 modu, oyunun dövüş sistemini, Souls oyunlarının sistemine yakın bir biçimde uyarlamayı planlıyor. Ayrıca mod, Witcher 3’ün dövüş sistemi ile güzel bir uyumluluk sağlamış gibi gözüküyor.

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Yayımlanmış olan mod ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi verecek olursak; Souls oyunlarındaki ‘Backstab’ adı verilen, düşmanın arkasına geçip yapılan saldırının ve zayıf düşmanları anında öldürebilecek bir karşı saldırının Witcher 3 modu olarak oyuna eklendiğini göze çarpıyor. Souls oyunlarının bi hayli beğeni alan mekaniklerini oyuna getirmiş olan mod, souls severler için güzel bir macera vaat edebilir.

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Ayrıca, iki savaş mekaniğinin de Witcher 3’e nizami bir biçimde uyarlandığından da bahsediliyor. Yayımlanmış olan moddan bir oynanış videosu da paylaşmış olan mod yapımcısı, Witcher 3’ün dövüş sisteminin souls tarzında nasıl görünebileceği düşüncesinin cevabını bizlere sunuyor. Mod, NexusMods sitesinde paylaşılmış yer alıyor. Eğer ilginizi çektiyse buradaki bağlantıdan göz atabilir yahut aşağıdaki videodan, mod yapımcısının paylaşmış olduğu fragmana varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu