Yeni State of Play etkinliği duyuruldu

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yeni State of Play etkinliği açıklamaldu, Oyun severler için Yeni State of Play etkinliği açıklamaldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni State of Play etkinliği açıklamaldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni State of Play etkinliği açıklamaldu

Playstation’ın düzenli olarak gerçekleştirdiği yeni State of Play etkinliğinin tarihi ve içeriği açıklamaldu. Etkinlik, 27 Ekim Çarşamba günü yaşanacak ve hemen hemen 20 dakika sürecek. Geçen ay gerçekleşen Sony Playstation Showcase etkinliği sırasında  Marvel’s Spider-Man 2, God of War: Ragnarok ve Marvel’s Wolverine gibi oyunlar açıklamalmuştu.

Yeni State of Play etkinliği üçüncü parti oyunlara odaklanacak

State of Play’in bu ayki ayağında gündem, Playstation 4 ve Playstation 5’e çıkacak üçüncü parti oyunlar olacak. Square Enix’in ne E3 ne de Tokyo Game Show sırasında göstermediği Playstation özel oyunu Final Fantasy 16’nın bu etkinlikte gösterilmesi bekleniyor. Geçen aylarda zaten, oyunun 2021 senesinde yaşanacak State of Play etkinliklerinden birinde gösterileceği iddia edilmişti ve yılın son State of Play etkinliğine yaklaşıyoruz.

Yeni State of Play etkinliği

Bu yılın son Playstation etkinliğinde Playstation 5’in gövde gösterisi yapması beklense de an itibariyle Playstation stoklarında sorun meydana geldiği ve birden fazla oyuncunun hemüz Playstation 5’inin  olmadığı belirtiliyor.

Yayını, 27 Ekim günü resmi Playstation Twitch,  Playstation Facebook yahut  Playstation Youtube kanallarından canlı izleyebilirsiniz.  Youtube yayınının linkini biz, önceden buraya bırakalım:

Bir cevap yazın