Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı, Oyun severler için Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Resmî Game Informer YouTube kanalı, yeni Saints Row oyunundan hemen hemen sekiz dakikalık bir oynanış videosu yayımladı. Yüklenmiş olan bu video, oyunun alfa öncesi oynanış fotoğraflarıni kapsarken, herhangi bir biçimde final hâlini temsil etmiyor. Lakin, oyundan ne bekleyebileceğinize dair bazı fikirler verebilir.

Yeni Saints Row’dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Saints Row, üçüncü şahıs kamera açısına sahip bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bu zamana kadar piyasaya sürülmüş olan herhangi bir Saints Row’dan daha derinlemesine bir karakter yaratma ekranına sahip bulunacağı söylenen yapım, ‘The Boss’ için diğer Saints Row oyunlarından daha fazla ses seçeneği de barındıracak. Volition, aralarından seçim yapabileceğiniz dört erkek ve dört kadın olmak üzere, toplamda sekiz ses seçeneğinin bulunacağını iddia etti.

Yeni Saints Row'dan sekiz dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Ayrıca oyuncular, özel arabalarını bir garajda tutabilecekler. Geliştiricilerin dile getirdiği üzere; yeni Saints Row‘da araç özelleştirmesi, her zamankinden daha fazla seçenek içerecek. Oyun, kendi içinde co-op desteği barındıracak olsa da, farklı platformlar ile co-op oynamayı olabilecek kılmayacak. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Microsoft Windows için 25 Şubat 2022’de piyasaya sürülecek olan yapım, Elden Ring ile aynı gün içinde çıkacak.

Bir cevap yazın