Türkçe Yama

Yeni Fortnite karakteri Venom oldu

Yeni Fortnite kişiliği Venom oldu, Oyun severler için Yeni Fortnite kişiliği Venom oldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni Fortnite kişiliği Venom oldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni Fortnite kişiliği Venom oldu

Fortnite’ın 2. Bölüm: 8. Sezon   Battle Pass’inde gösterilen Carnage ile birlikte yeni Fortnite kişiliği Venom oldu. 15 Ekim tarihinde vizyona girmesi umulan Venom: Let There Be Carnage öncesinde Epic Games, Carnage ile filme özel dizayn edilmiş Venom’u Fortnite içinde de buluşturmak istiyor gibi görünmekte.

Yeni Fortnite kişiliği Venomun filme özel versiyonu oldu

Venom’un filmlere özel olarak getirilen versiyonuna ek olarak Eddie Brock’un Venom filmlerindeki Tom Hardy versiyonu da alternatif bir kıyafet seçeneği olarak geliyor. Eddie Brock  kıyafetini almanız durumunda modele özel bir buton ile (Venom Dönüşümü ifadesi) Venom/Eddie Brock içinde geçiş yapabileceksiniz.

Yeni Fortnite karakteri Venom

Eddie Brock kıyafetini alan oyuncular maça başlamadan önce dolaplarından seçim yaparak maçlara Venom olarak da başlayabilirler. Eddie Brock kıyafetine bunun bunun yanında Simbiyot Tırpanı kazması da dahil. Ayrıca Eddie Brock tek başına yahut Venom Paketi olarak da ayrı satılıyor. Venom Paketini alan kullanıcıların özel karakter sözüne (We are Hungry/Açız!) de sahip olacakları belirtiliyor.  Ayrıca oyuna binek olarak  Simbiyot Kanatlar planörü ekleniyor.

Venom aslında Fortnite’ın dördüncü sezonunda oyuna eklenmişti fakat Spiderman çizgi romanlarından alışık olduğumuz haline daha yakındı. (göğsündeki log.o gibi) Bu paketteki versiyon ise tamamen film heyecanından nemalanmak üzere kurulu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu