Türkçe Yama

Yeni Diablo 4 baş yapımcısı Joe Shely oldu

Yeni Diablo 4 baş yapımcısı Joe Shely oldu, Oyun severler için Yeni Diablo 4 baş yapımcısı Joe Shely oldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni Diablo 4 baş yapımcısı Joe Shely oldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni Diablo 4 baş yapımcısı Joe Shely oldu

Temmuzdan beri çalkantılı bir dönem yaşayan Blizzard’da birden fazla kıdemli isim (şirketin en üst kademeleriden J. Allen Brack dahil) firmadan ayrılmışlardı. Uzun süre World Of Warcraft’ta görev yapan Jesse McCree ile aynı gün istifasını veren isimlerden bir diğeride Diablo 4 baş yapımcısı Luis Barrigaydı. Blizzard gün içinde yaptığı açıklamayla yeni Diablo 4 yönetmeninin, 2005 senesinden beri firmada çalışan Joe Shely olduğunu açıkladı.

Diablo 4 baş yapımcısı değişti

Shely, konu ile alakalı paylaşımı yaptığı yazılı bilgilendirmede hem Blizzard ile ilgiliki iddialar hem de Diablo 4’ün yapım sürecine kısaca değindi:

“Çoğunuz gibi bizim içimizde de son haftalarda yaşanan hadiselerin ardından bazı tepkiler verildi. Firma içinde bir şeyleri değiştirmek için ne kadar sıkı çalışıyorsak Diablo 4’ün sağlıklı bir biçimde geliştirilmesi için de o kadar sıkı çalışıyoruz.”

Diablo 4 baş yapımcısı

Joe Shely hem World Of Warcraft hem de Diablo 3 de çalışmıştı. Diablo 4’ün çıkış tarihine dair halen en ufak bir ima yok fakat oyunun eski yönetmeni Barriga, Diablo 4’ün halen yapım aşamasında çok erken bir safhada olunduğunu ve bu derece büyük bir oyunun yapımının zaman, çok zaman alacağını geçtiğimiz yıl ifade etmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu