Türkçe Yama

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor, Oyun severler için Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor

Mount & Blade II: Bannerlord‘un bizlere sunduğu gibi bir ortaçağ ordusunu komuta hissini, bizlere gösteren pek fazla oyun yer almıyor. Mod yapımcılarından bir araya gelen bir ekip, yeni bir Mount & Blade II: Bannerlord modu ile karşımıza çıkarken; Bannerlord’u Warhammer evreni ile birleştiriyor. Warhammer’ın fantastik eski dünyasında geçen modun ismi ‘The Old Realms’ olarak belirlenirken, oyun içerisine; yeni fraksiyonlar, sanat tasarımı, silahlar, kurallar, haritalar ve çok daha yükseksı dâhil edilmiş.

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer’a çeviriyor

The Old Realms ekibi, şu ana kadar modun erken bir beta sürümünü de yayımlamış yer alıyor. 12 Eylül 2021’de erken ulaşıme açılan mod, halen birazcık dengesiz olsa da, İmparatorluk ve Vampir Kontları fraksiyonlarını içinde içinde yer alıyor. Yeni Mount & Blade II: Bannerlord modu için fantastik Warhammer evreninden bir çok birim tasarlayan ekip, oyun içerisine büyü unsurları da eklemiş.

Yeni Bannerlord modu, oyunu Warhammer'a çeviriyor

An itibariyle cüceler ve orklar üzerinde çalışan ekip, ilerleyen zamanlarda Kaos, Norsca ve Kislev’i de eklemeyi planlıyor. The Old Realms modunun erken ulaşım sürümünü bizzat test etmek yahut sayfasına göz atmak istiyorsanız, buradan ayrıntılı bir biçimde varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu