Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor, Oyun severler için Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor

Geçen günlerde Microsoft, Xbox Ekim 2021 güncellemesi ile cihaza eklenecek olan tüm özellikleri paylaşımı yaptı. Xbox Series X|S ve Xbox One kullanıcıları için paylaşılmış olan özellikler, oyuncular aracılığıyla uzun süredir beklenmekte olan bazı yenilikleri de bununla birlikte getiriyor.

Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor

Güncelleme ile getirilmiş olan en mühim özelliklerden bir tanesi olan 4K arayüz, yalnızca Xbox Series X kullanan bireylerin erişebileceği bir yenilik. Xbox konsolların uzun senelerdır kullanmakta olduğu mevcut 1080p kullanıcı arayüzü, artık 4K bir biçimde olacak. Eğer mevcut 4K TV’lerden bir tanesini kullanan bir Xbox Series X kullanıcısıysanız; daha temiz simgeler, metinlerde daha keskin kenarlar ve genel anlamda daha iyi bir görüntü değeriyle karşılaşacaksınız. Ayrıca güncelleme, her Xbox kullanıcısı için ‘Hızlı ayarlar’ özelliğini de sunuyor. Oyuncuların erişilebilirlik oranını yükseltmeyi amacında olan bu güncelleme, ayarlara çok daha bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde ulaşılmasını planlıyor.

Xbox Ekim 2021 güncellemesi, beklenen özellikleri getiriyor

Güncellemenin en gözde özelliklerinden olan ‘Gece modu‘ ise, tüm Xbox kullanıcıları için sunulmuş durumda. Xbox sahiplerinin ekranlarını, kontrolcülerindeki LED göz alıcılığını ve Xbox güç düğmesinin göz alıcılığını ayarlamalarına olanak veriyor. Özellikle gece geç saatlerde, bazı oyunculara hastalık verebilen Xbox kontrolcüsü ışığı, artık kullanıcıların istediği ayarlayabileceği, bir göz alıcılık seçeneğine sahip olacak.

Bir cevap yazın