WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak TheMauSoft tarafından yayınlanan 4,9MB boyutundaki WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] indirme linkini sizler için paylaştık. WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

WPSApp Pro Full MOD APK [v1.6.55]

WPSApp Pro Full MOD APK [1.6.55] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Wifi WPS açıklarını test eden ve kırmanızı sağlayan bir uygulamadır.

WPSApp Pro 1.6.55 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretli tüm özelliklerin kilitleri açıldı.

Artık her evde minimum bir WiFi ağı mevcuttur. Lakin, siz farkında olmadan evinizin WiFi ağını kullanan ve hatta hackleyen bir çok kullanıcı mevcuttur. Bu aslında bir tür yasa ihlalidir, fakat oluşturduğu tehlike düzeysi sıfırdır, bundan dolayı kimse böyle davaları çözmekte özgür değildir. Elbette en dezavantajlı olanlar aile bireyleridir. Ev WiFi’nizin şifresi, uygulamada çevrimiçi olarak herkese açık olarak yayınlanabilir, böylece giderek daha fazla yabancı ev İnternetinizi özgürce kullanabilir.

WPSApp Pro APK İndir

Bu nedenle, cihazlar ağı çok fazla kullanırsa iletim hızı önemli ölçüde azalabilir. WPSApp Pro‘nun doğmasının nedeni budur . Ana uygulama hanehalkı için kurtarıcıdır. İnternetinizin biraz arızalı olduğunu yahut bir hata alma riski altında olduğunu kafanızı yoruyorsanız, WPSApp Pro’yu kullanın. Uygulama, ev ağınızı araştıracak, kontrol edecek ve WiFi’nizin saldırılara karşı savunmasız olup olmadığını değerlendirecek mi?

Uygulama, 8 basamaklı bir pin koduyla (genelde yönlendiricide bulunur) WiFi’ye doğrudan bağlanmanıza izin verir. Bu yöntemin dışında, WPS tercih ederek WiFi’ye nasıl bağlanacağınızı da bileceksiniz. Birisi tarafından kötü bir biçimde oynanırsa, WiFi şifrenizi değiştirin ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bu, ağınızda oturum açmanız için bir özelliktir. Bunun yanında, şakacı WPS’yi kapattıysa, bu yöntem de kullanılamaz. Ek olarak, hepsini sıfırlamanın başka bir yolu var. Bunun yanında, bu bunun yanı sıra bir çok kurulum adımından geçmeniz gerektiği manasına gelmektedir.

WPSApp Pro APK İndir

Giriş yaptıktan sonra, ekranda nizami bir biçimde görüntülenen WiFi şifresini basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Doğal olarak onları tamamen değiştirebilirsiniz. WiFi ağınızın güvenli olup olmadığını yahut saldırıya açık olup olmadığını görmek için bir ağ tanılama çalıştırın. Koruma düzeyini yükseltmek için WPS’yi açıp kapatmayı, wifi’yi 244466666 gibi daha kuvvetli ve daha öngörülemeyen bir parola ile değiştirmeyi düşünün (Bilmiyorsanız, 123456 ile tamamen aynı biçimde okunur. şaka. Birbirinize bu biçimde bulaşmayın!)

WPSApp Pro Apk Android oyun club

Ağ türleri üç ana simgeye ayrılmıştır. İlk sembol soru işaretidir (?). Bu, WPS protokolünün bilinmeyen bir Pin ile etkinleştirildiği manasına gelmektedir. Bu noktada uygulama, ortak Pin kodlarıyla testlerin yapılmasına izin verecektir. Pin kodu doğru girilirse, kullanıcılar WiFi’ye bağlanabilir. İkinci sembol yeşil kendir. Bu simgeyi görüntüleyen ağlar, ağın en savunmasız olduğu manasına gelmektedir; bu, ağda WPS’nin etkin olduğu ve parolanın da bilgisi verildiğı manasına gelmektedir. Veya bu, WPS etkinken bilinmeyen parola için de geçerli olabilir. Bunun yanı sıra, kırmızı haç, en yüksek güvenlik düzeyine karşılık gelir. Bu, WPS’nin kapalı olduğu ve parolanın bilinmediği manasına gelmektedir.

WPSApp Pro nasıl indirilir?

Bunun yanında, şifreyi görmeniz için bir koşul mevcuttur, o da bir kök kullanıcı olarak hareket etmektir. Yayıncı bunun bunun yanında, bu yazılımın %100 doğruluğa sahip olmadığını, yalnızca göreceli olduğunu dile getirdi. Böylelikle kullanıcılar yargıda bulunmayı düşünebilirler.

WPSApp Pro’yu indirin

Bir önceki android uygulama

Game Booster Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın