World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Asterisk Technology, LLC tarafından yayınlanan 102MB boyutundaki World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] indirme linkini sizler için paylaştık. World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [v1.0.1]

World War 4 – Endgames Anahtar Hileli MOD APK [1.0.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3. Dünya Savaşı’nın sonrasında distopik bir dünya çapında hayatta kalan biri olarak oynadığınız, metin tabanlı Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Savaş Oyunudur.

World War 4 – Endgames 1.0.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Anahtar Hilesi. Reklam izlemeden ücretsiz anahtar alabilirsiniz.

World War 4 – Endgames, oyunculara bireylerin 4. savaş dediği kaotik bir dünyanın kapılarını açıyor. En çok ölümü yaşayan az sayıdaki içinde hayatta kalan bir kahramana dönüşeceksiniz. Lakin, ülkeyi inşa etmek ve restore etmek için işler barışçıl ve sakin değil, aksine, oyuncu bir ülke seçmeli ve dünyaya hakim olmak için büyük bir hırsla savaşmaya hazır olmalı.

World War 4 – Endgames v1.0.1 MOD APK

World War 4 dünyasına ayak bastığınızda, üçüncü dünya savaşının sonuçları halen durmamışken yaşamınız tamamen alt üst olur; yeni bir dünya savaşı çıkmak üzere. Buradaki dünya önceden hiç olmadığı kadar kaos içinde ve oyuncu kaçmak ve hayatta kalmak için şanslı bir birinin rolünü üstlenmelidir. 2030 senesinde bu maceraya katıldığınızda, dünya çapında çok büyük ve yıkıcı etkileri olacak.

World War 4 Anahtar Hilesi

Etrafınızda sönmemiş alevler, halen yok edilmemiş cesetler var. Bilhassa yeni dünya düzeni ağır ağır küresel olarak kurulmakta ve uygulanmaktadır. Geldiğiniz zaman, yüzlerce ülke dünya haritasında yok edildi ve tamamen silindi. Bunun yanı sıra, bu krizi ve durgunluğu aşmak için birlikte daha fazla güce sahip olabilmek için bir çok ülke bir araya gelerek tek ama kuvvetli bir hükümet oluşturdu.

World War 4 Hile Apk

Avrupa, bir Avrupa birliği oluşturmak için tüm Avrupa uluslarını bir araya getirerek ve birleştirerek bir adım öndedir. Başlangıçta her Avrupa ülkesinin içinde büyük bir güç vardı ve bu birlik herkesin saygı duyması gereken sonsuz bir ejderhaya benzetiliyordu. Bunun yanı sıra, yok edilmemiş kalan Orta Doğu ülkeleri, Birleşik Orta Doğu adında yeni bir ülke yaratmak için bir araya gelmeyi planladılar.

World War 4 Para Hilesi

Şu anda, bir araya gelen organizasyonların bunun yanında dünya çapında yalnızca sekiz süper güç kaldı. ABD, İngiltere, Çin, Hindistan, Japonveya dahil olmak üzere, … hala birleşik bir hükümet için savaşıyorlar, bölünmeye neden olan çok partiye bölünmemişler ve ülkeyi negatif yönde etkilemek için ortak bir amaç yok. Göreviniz, dünya hakimiyetinde bir kariyere hazırlanmak için strateji oluşturmak için kalan sekiz ülkeden birini seçmek.

World War 4 indir (MOD, Ücretsiz Anahtar Hilesi)

Bir önceki android oyun Stickman World Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın