Türkçe Yama

World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor

World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor, Oyun severler için World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor

World Of Warcraft karakterlerinin uzun seneler boyunca talep etmelerinin ardından hayata geçirilen World Of Warcraft Classic sıfırlanıyor. Bu sıfırlama işlemi, oyun çıktığında -2019 yılı- oynamamış veya aynı tecrübeyi “tekrar” deneyimlemek isteyen oyunculara şans vermek için yapılacak.  WoW Classic Season of Mastery adıyla gelecek olan yeni faz, oyun içeriğinin daha bi hayli hızlı geldiği bir zaman olacak. World of Warcraft: Shadowlands’den bağımsız giden WoW Classic yoluna Burning Crusade Classic ile  “sürdürmekte.”

World Of Warcraft Classic baştan ekranlara gelecek

Season of Mastery, daha bi hayli hızlı düzey atlanan bir sistem, daha zor raid bossları ve daha bi hayli hızlı açılan içerikler ile gelecek. “Orijinal” WoW Classic’de, Vanilla havasının yaşanabilmesi için 2 yıllık süreye yayılan yama içerikleri bu kez 1 yılda tamamlanacak. İçerikler yine 6 faz halinde sırayla gelecek.

World Of Warcraft Classic

World Of Warcraft Classic Season Of Mastery ile görevlerden alınan tecrübe puanı kat be kat arttırılarak daha bi hayli hızlı düzey atlamanın yolu açılacak.  Classic’in yapım aşamasında oyundan kaldırılan bazı boss mekanikleri oyuna eklenecek. Boss savaşları sırasında bosslara uygulanabilen zayıflatma büyüsü limiti kaldırılacak ve bunu dengelemek için tüm bossların canları arttırılacak

World Of Warcraft Classic Season Of Mastery açık betası 5 Ekimde ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu