Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında ortaya çıkabilir (Güncelleme)

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında zamanda ortaya çıkabilir (Güncelleme), Oyun severler için Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında zamanda ortaya çıkabilir (Güncelleme) ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında zamanda ortaya çıkabilir (Güncelleme) ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında zamanda ortaya çıkabilir (Güncelleme)

Bir Twitter kullanıcısı aracılığıyla tespit edildiği üzere, The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year sürümü, PEGI derecelendirme kurulu aracılığıyla güncellendi. Oyunun Xbox Series X|S ve PlayStation 5 sürümlerine de bulunduran PEGI, çıkış tarihini 19 Ekim olarak belirtmiş olsa da, yenilenmiş Witcher 3 sürümünün Aralık 2021’de Netflix dizisinin ikinci sezonuyla birlikte çıkacağı düşünülüyor.

Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında zamanda ortaya çıkabilir

Geçen aylarda ”Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 yeni nesil versiyonlarının bu sene çıkacağına garanti veremiyoruz” şeklinde bir açıklama yapan CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’den herhangi bir sinyal vermiyor olsa da, Witcher 3’ün yenilenmiş sürümü yakında zamanda daha kapsamlı bir şekilde bir biçimde ortaya çıkabilir. Netflix’in Witcher dizisiyle alakalı ücretsiz içerikler de barındıracak olan yeni nesil sürümü, mevcut Witcher 3 sahiplerine tamamen ücretsiz bir biçimde sunulacak.

Witcher 3 yeni nesil versiyonu yakında ortaya çıkabilir

2021’in sonlarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen Witcher 3 yeni nesil sürümü, ışın izleme teknolojisinin bunun yanında; çok daha bi hayli hızlı yükleme sürelerine de sahip olacak. Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için piyasaya sürülecek olan yenilenmiş versiyon, bununla birlikte yeni ufak ücretsiz DLC’ler de getirecek.

GÜNCELLEME: Witcher 3 yeni nesil sürümü 2022’nin ikinci çeyreğine ertelendi!

Bir cevap yazın