Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Illusion Magic Studio tarafından yayınlanan 73MB boyutundaki Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2]

Wings of Steel Para Hileli MOD APK [0.3.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon dolu bir 2. Dünya Savaşı hava muharebe uçuş simülatörüdür.

Wings of Steel 0.3.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Wings of Steel – Hiç bir savaş uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı’na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbette, birden fazla genç ve yetişkin tarafından yanıt evet olacaktır. Çünkü bu, şuana dekki en büyük insanlık tarihi olarak kabul gören bir savaş. Ayrıca, genelde, uçağın kendisi ile ilgili tutkulu olan askeri meraklılar, ömürlerinde bir kez buna dahil olmak isterler. Lakin bu pek olası değil. Aslını söylemek gerekirse, oyunun yapımcıları, İkinci Dünya Savaşı bağlamında geçen savaşçıları uçurmak için simülasyon oyunları oluşturarak hayranlara hitap etti.

Wings of Steel v0.3.2 MOD APK

Wings of Steel, Ağustos dönemi için piyasaya sürüldü. Karmaşık ve merak uyandıran bir dövüş oyunu gibi. Bunun yanında, her şey 2. Dünya Savaşı bağlamını tamamen beklenmedik bir biçimde simüle ediyor. Birçok değişik ülkenin bayrağını taşıyan güzel uçak, o yıl kanlı savaş alanı ateşine katıldı. 

Wings of Steel Hile Apk

Illusion Magic Studio, oyunculara yalnızca ünlü antik uçaklarla harika bir deneyim sunmakla kalmıyor, bunun yanı sıra son derece çekici olan araba simülasyon oyununu da deneyimlemelerini sağlıyor. Hepsi Google Play sitesinde yayınlandı, bu yüzden mobil cihazınıza indirebilmek ve deneyimleyebilmek için ufak bir miktar ödemeniz gerekmiyor.

Wings of Steel Para Hilesi

Oyunun adını okursanız Wings of Steel bu oyunda kullanılan ana teçhizatın tabi ki uçak olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında, bunlarla birlikte, Gemiler, tanklar, Müttefiklerin ve Mihverlerin araçları gibi ayrıntılı olarak açıklanan ve II. Oyuncular doğrudan hizmet ettikleri ordunun komutanlığından atanacak. 

Wings of Steel Apk indir

Daha sonra savaşmak için hangi uçağı kullanacağınızı seçmenize izin verilecektir. Havayolları ve personel müthiş bir kalkış hazırlayacaktır. Lakin, kalkıştan ve düşmanla yüzleştikten sonra, oyuncunun hayatta kalmasını ve geri dönmesini sağlayan şey kabiliyetlerinizdir.

Wings of Steel Altın Hilesi

Farklı görevler, farklı uçak türlerine uyacaktır. Küçük, hafif uçakları kullanabilir ve düşman uçaklarını yere sermek için sürekli olarak ateş edebilen makineli tüfeklere sahip olabilirsiniz. Alternatif olarak, düşman gemilerini batırmak için bomba taşıyan savaşçılar. İkinci Dünya Savaşı’nda kullanılanlara benzer biçimde dizayn edilmiş seçeneklere sahip çarpıcı grafikler. Savaş ortamı eşit derecede görkemli, gündüz ve gece efektleri net. Silahlar iyi dizayn edilmiş ve yükseltildiklerinde daha da çekici görünüyorlar.

Wings of Steel indir (MOD, Altın / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Solitaire Story – Ava’s Manor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın