Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Crazy Panda Limited tarafından yayınlanan 307MB boyutundaki Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] indirme linkini sizler için paylaştık. Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Wild West Survival Para Hileli MOD APK [v1.1.16]

Wild West Survival Para Hileli MOD APK [1.1.16] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Crossfire Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu olan 19. yüzyıl dhadiselerinda Amerikan Batı. Oyuncuların bir dizi zorlu mücadeleye katılabilmek için kalbe sahip olmaları gerekir.

Wild West Survival 1.1.16 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Oyuncular bir avcı yahut paralı asker olarak oynayacak ve Wild West Survival‘ın tüm görevlerini tamamlayacak. Oyun Amerika’nın batısında geçiyor ve 19. yüzyılda geçiyor. Bu oyuna gelirken, biraz gizemli bir meydan okumayla yüzleşmek için kendinizi cesur bir kalple hazırlamanız gerekiyor. Oyuncular, kötü zombi sürülerini yok edebilmek için gelişmiş silahlar kullanacak ve bunları sürekli olarak olarak yükseltecekler. Birçok değişik alanda zorluklar gerçekleştireceksiniz.

Wild West Survival v1.1.16 MOD APK

Wild West Survival‘a geldiğinizde, benzersiz düşmanlarla yüz yüze kaldığınızda savaşma ve hatta ölme cesaretine kendinizi hazırlamanız gerekir. Oyunculara, tümü çeşitli farklı mekanlarda yaşanacak çeşitli benzersiz zorluklar sunacağız. Bu oyundaki her oyuncunun görevi, 12 benzersiz ve gerçekçi yerde yaşanacak. Basit köylerden, hareketli şehirlerden ıssız madenlere… Bu oyundaki her yer 19. yüzyılda batı Amerika Birleşik Devletleri’nde geçiyor, bu yüzden biraz gizemli.

Wild West Survival Para Hilesi

Wild West Survival gibi benzersiz aksiyon oyunlarında eksik olmadığınız şey kuvvetli silahlar olmalı. Bu oyunda oyunculara sağlanan tüm silah teçhizatı 19. yüzyıldan kalmadır, böylece kalitelerinden ve atış hızlarından emin olabilirsiniz. Oyuncular, çift namlulu tabanca, pompalı tüfek, bıçak ve daha fazlası gibi silahlara sahip olabilir ve bu silahların kilidini açabilir. Savaştığınız ortama ve verdiğiniz stratejiye göre farklı silahlar seçebilirsiniz.

Wild West Survival Altın Hilesi

Bir canavar avcısı yahut paralı asker olun; senin işin sana verilen tüm görevleri en iyi biçimde tamamlamak. Oyunculara 120 farklı görev veriyoruz. Onlar, gelişmezseniz hepsi hızlı bir şekilde bitmeyecek olan kirli zombi ve canavar ordularıyla savaşlar olarak kabul edilir. Görevler zorlaştırılacak ve ilerledikçe canavarlar daha da artacak. Canavarlarla savaşmanın bunun yanında şehirleri yok etmeniz, yaşamınızı garanti altına almak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekiyor.

Wild West Survival Hile Apk

Sadece Wild West Survival’a katılmakla kalmıyorsunuz, diğer bir çok oyuncu da en fazla düşmanı öldürürken kuvvetli avcılar olmak istiyor. Savaş sırasında oyuncuların kendi dövüş becerilerini geliştirmeleri gerekir ve kendi savaş gücünüzü yükseltme bunun bunun yanındalığını kazanırsanız bunu uygulayabilirsiniz. Her şeyi yapabilir, muharebe parametrelerini iyileştirebilir, hasar düzeysini yükseltebilir ve atış hızını artırabilirsiniz… Doğru menzile sahip kuvvetli silah teçhizatına ek olarak, ek şifa cihazları da size sağlanır.

Wild West Survival Apk indir

Wild West Survival’daki tüm savaşlar birden fazla alanda yaşanacak ve tüm görevler gün batımında yahut geceleri yaşanacak. Yani yüzleşmeniz gereken tehlikeler zombiler, canavarlar ve patronlar… Sadece mevcut savaşlara katılma fırsatına sahip olmakla kalmaz, bunun yanı sıra oyuncular en yoğun PvP savaşlarında diğer bir çok oyuncuyla rekabet edebilir. Burada kendinizi özgürce geliştirebilir, bir çok düşmanı kimin yok edebileceğini görebilir ve önderlik tablosunda üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Wild West Survival indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun Love Island The Game 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın