WhatsApp Plus v18.60 APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

WhatsApp Plus v18.60 APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Alexmods tarafından yayınlanan 38 MB boyutundaki WhatsApp Plus v18.60 APK indirme linkini sizler için paylaştık. WhatsApp Plus v18.60 APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve WhatsApp Plus v18.60 APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp Plus v18.60 APK

WhatsApp Plus APK v18.60 en son sürüm yükle – Android için ücretsiz indirin ve sınırsız bir anlık mesajlaşma uygulamasına sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin! Bu uygulama ile kaideleri yıkın.

WhatsApp Plus AÇIKLAMASI

WhatsApp plus

en popüler Android uygulamalarından biridir. Bundan dolayı bugün size WhatsApp Plus’tan bahsedeceğim. WhatsApp Plus’ın artık çalışmadığını her yerden duymuş olabilirsiniz. Bugün sizinle WhatsApp plus’ın müthiş bir rehberini paylaşacağım. Ralfanse adlı geliştirici tarafından yapılan orijinal WhatsApp plus’ta mevcut olan tüm işlevleri kullanabilir ve uygulayabilirsiniz. Bu WhatsApp modu, Omar adlı geliştirici tarafından geliştirilmiştir. Hepinizin bildiği gibi WhatsApp Plus artık mevcut değil, bu yüzden bu geliştirici onun tarafından taşındı. Daha önce GB Whatsapp’ı Herhangi bir Android cihazda nasıl kullanacağımızı paylaşmıştık; şimdi WhatsApp Plus ile alakalı bir yazı paylaşmak istedik.


WhatsApp Plus nedir?

WhatsApp Plus, WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür fakat özellikler yönünden daha iyidir. Logoda ve kullanıcı arayüzünde yapılan bariz değişikliklerin bunun yanında, eklenen özellikler de var. Lakin, bu uygulamanın dahili yapısı orijinalinden fazla da farklı değil. Bu nedenle, orijinali sorunsuz bir biçimde kullandıktan sonra bu uygulamaya geçebilirsiniz! Lakin bu uygulama, modlanmış bir sürüm olduğu için Google Play Store’dan indirilemez.


WhatsApp Plus’ın Bilhassari

Whatsapp tercih ederek düzenli olarak iletişim kuranlar için, hiç değiştirilmiş bir WhatsApp uygulamasını denediniz mi? Değilse, kullanmanız gerekebilir. Bu üçüncü taraf WhatsApp uygulamasının bir çok avantajı mevcuttur. Önerilen değiştirilmiş WhatsApp uygulamalarından biri WhatsApp Plus’tır. Avantajları nelerdir? Bilmeyenleriniz için, bu uygulama Android’de bulunan ilk değiştirilmiş WhatsApp uygulamasıdır. Bu uygulama, sıradan WhatsApp’da bulunamayan çeşitli özellikler sunduğu için gençler tarafından büyük talep görmektedir.

Evet, aşağıdaki bilgilerin tamamını okuyun Yukarıda bilgisi verildiğı gibi, WhatsApp Plus’ta birkaç enteresan özellik var. Aşağıda açıklanacak özellikler, aşağıdaki değiştirilmiş WhatsApp uygulamasını kullanmakla ilgilenmenizi sağlayabilir. Tam açıklamanın hemen sonrasında: WhatsApp uygulamasını üçüncü bir taraftan kullanmanın ana riski, hesabınızın yasaklanabilmesidir. Bir ana telefon numarası kullanırsanız, yasaklanmak kesinlikle çok zararlı olabilir. Bu nedenle, WhatsApp değişikliklerini seçerken seçici olmalısınız.

WhatsApp Plus’taki müthiş özellik, anti-yasaklı özelliktir. Bu değiştirilmiş uygulamayı kullanırken, hesabınız WhatsApp tarafından yasaklanmayacaktır. Bildirildiğine göre, geliştiricinin uygulama için yasaklı bir özellik sağladığı. Normal WhatsApp uygulamasında asla benzersiz temalar bulamazsınız. Duvar kağıdını yalnızca kişisel fotoğrafları yahut sağlanan fotoğrafları tercih ederek değiştirebilirsiniz. Lakin tema değiştirme özelliği yoktur. Artık WhatsApp Plus Mod’u kullandığınızda, çeşitli benzersiz temaları daha özgürce seçebilirsiniz.

Ek olarak, kullanıcı arayüzü ayarlamaları şeklinde özellikler de mevcuttur. Yazı tipini ve boyutunu değiştirmek için sohbet ekranındaki düzen boyutunu değiştirebilir, başlığı değiştirebilirsiniz. Çok enteresan değil mi? Bildiğiniz gibi, tema seçimi yüzlerce temaya ulaşır, bilirsiniz. Tarzınıza uyacak bir tema olmalı. Daha fazla gizlilik isteyen biri için, WhatsApp’ta görünen “şu anda yazıyor” yahut “çevrimiçi” durumu bi hayli can sıkıcı. Misal verilecek olursa, yalnızca belirli dostlarınızla iletişim kurmak istiyorsunuz, fakat diğer insanlar WA’nızı mesajlarla bombalıyor. “Çevrimiçi” bir durum olduğu için, dostlarınız intikam talep etmede daha çılgın hale geliyor. Yukarıdaki durumdaysanız, tabi ki bu durumu gizlemeyi seçeceksiniz değil mi? Cevap WhatsApp Plus. Yazarken çevrimiçi durum ve durum, eski sürüm yahut yeni sürüm kullanılarak kaldırılabilir. Sadece gizlilik ayarlarını yapmanız gerekir.

Bir cevap yazın