Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Clone Cloud Pro @ Bottom ile Klonla… öğesini seçin.
Ücretsiz olarak WATCHED AG tarafından yayınlanan 22 MB boyutundaki Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8]

Watched Premium Reklamsız MOD APK [v1.0.8] Android için son sürüm ücretsiz indir. Bu multimedya tarayıcısı, film, TV şovları ve Canlı TV izlemenizi ve keyfini çıkarmanızı sağlar.

Watched Premium Lite 1.0.8 AÇIKLAMASI


Talimatlar:

 • Watched APK’ yi Kurun ve Başlatmayın!
 • Clone Cloud Pro’yu yükleyin
 • Clone Cloud Pro’yu Başlatın
 • FIRESTICK KULLANICILARI FARE GEÇİŞİNİ AÇAR (GEÇİCİ)
 • + Geçiş ile> WATCHED Lite (onay işareti) öğesini seçin
 • Clone Cloud Pro @ Bottom ile Klonla… öğesini seçin.
 • Şimdi WATCHED Lite’ı Seçin ve Geçişini Kapatın.
 • WATCHED’in Açılmasını Bekle
 • Yönetici Seçin
 • Bundle olarak URL’yi girin huhu.to
 • Sonraki
 • TV modu Ayarlarda
 • Bundan sonra Watched’i her zaman Inside Clone Cloud Pro’dan Başlatın.

Bugün nasıl televizyon izliyorsunuz? Oturma odanızda, aileniz rahat koltukta otururken, yatak odanızda kendi televizyonunuz var diye mi? Artık bunları düşünmeyin

Watched MOD APK‘ yi indirin. Çünkü bu çözümler sizi sınırlamadığında, aşırı harcamaya neden olmaktadırlar. IPTV’lerin avantaja sahip olduğu yer burasıdır ve İzlenen bunlardan biridir. Birkaç TV kanalı sunan bir apk. Bu makalenin geri kalanında size biraz daha söz edeceğiz.

Watched TV 1.0.8 APK

TV izlemek için değişik internet akışlarına ulaşım sağlayabilen bir apk arayışı, belki de birkaçını denemeye yönlendirdi. Her iki durumda da, bizim için normal görünüyor, fakat Watched’ı arayüzünüze indirmek ve yüklemek için ara verin. Basit bir TV uygulaması değildir, bundan dolayı kullanımı internete bağlanmaktan biraz daha fazlasını gerektirir.

Watched TV APK indir

Lakin operasyonunu tartışmadan önce görüntüsü detaylandıracağız. Gerçekten de Watched, bildiğimiz bir çok TV uygulaması gibi, fakat birkaç nüansla kendini gösteriyor. Anlaşılması kolay arayüzüne ek olarak grup kanalları sunar; kırmızı ve siyah renkleri, gözler için bi hayli hoş olan iyi kontrol edilen bir kontrast sunar.

Android için IPTV

Kanallar ilk etapta portre modunda görüntülenir; bu, her seferinde mobil cihazunuzun konumunu değiştirmenize gerek kalmadan bir kanaldan diğerine geçmenize olanak tanır. Haber kanallarından müzik kanallarına yahut sinematografik içeriklerin yayına girmesina kadar çeşitli içerik türlerini takip edebilirsiniz.

Watched Premium Download [1.0.8]

Sadece neyi takip etmek istediğinize, bunun yanı sıra arayüzünüzde ne tür bir kanala sahip olmak istediğinize de karar vermelisiniz. Başka bir deyişle, Watched size gerçekten gerekli hiçbir şeyi vermeyecek sonsuz ve sıkıcı bir TV kanalı listesi vermez. Takip etmek istediğiniz TV’lerin linklerini içe aktararak karar veriyorsunuz. Akışları çoğaltarak seçim yapmaktan hoşlananlardan biriyseniz, hafıza kartınızdan uygulamaya takmanız gereken bir paket IPTV sinyali indirmeyi düşünmek iyi olacaktır. Bu basitçe istediğiniz kadar çok TV kanalını yönetebileceğiniz manasına gelmektedir, bu size bağlıdır.

Bir cevap yazın