WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Noelle.Collier tarafından yayınlanan 144MB boyutundaki WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] indirme linkini sizler için paylaştık. WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [v2.1.3]

WarZ Law of Survival Mega Hileli MOD APK [2.1.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android telefon ve tabletlere yeni bir hayatta kalma oyunu daha…

WarZ Law of Survival 2.1.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretsiz işçilik (kaynaklar olmadan öğeler oluşturabilirsiniz);
  2. Envanterdeki öğeleri bölmek, sayılarını artırır;
  3. Tek öğeleri paylaşabilirsiniz;
  4. Kapalı tarifleri tercih ederek zanaat uygulayabilirsiniz;
  5. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
  1. Ölümsüzlük hilesi,
  2. Yüksek hasar hilesi.

Hayatta kalma oyunları, mobil oyun pazarında büyük bir popülerlik kazanıyor. Geliştiriciler, bizim için aşikar olan bu türdeki ürünleri piyasaya sürmek için yarışıyorlar. Lakin bu tür bir çok oyunda iyi ve çekici bir oyun seçmek basit bir şey değildir. Bugün sizi savaş zamanında geçen bir hayatta kalma oyunuyla tanıştıracağım: WarZ Law of Survival adlı oyun.

WarZ Law of Survival v2.1.3 MOD APK

Noelle Collier tarafından yayınlanan WarZ Law of Survival, oyunculardan çok fazla beklenti alıyor çünkü tek bildikleri PUBG klonlarının eskidiği, gelir elde etmek için yettiği kadar yeni olmadığı. Oyuncular için sigara. Law of Survival, mobil oyun pazarına yeni bir giriş olacak ve şüphesiz Rules of Survival yahut Survival Squad’ın zorlu bir rakibi olacak. 

WarZ Law of Survival Hasar Hilesi

Şu anda oyun dünya çapında piyasaya sürüldü ve 18 yaşın üzerindeki oyuncular için Google Play’den indirmek için yaşınızı buna göre düzenlemeniz gerekecek, fakat her zamanki gibi aşağıda bir APK dosyası da sağlıyoruz. Zeki insanlar bunu her zaman sever.

WarZ Law of Survival Para Hilesi

Hikaye ile ilgili, WarZ Law of Survival, şuana dek deneyimlediğim en derin oyunlardan biri. Oyun, bireylerin savaşın bıraktığı ağır sonuçlara maruz kaldığı, her yerde yaşanan ve insanları kana susamış zombilere dönüştüren bir virüs olan Birinci Dünya Savaşı bağlamında gerçekleşir. ve dünya çapındaki tüm bireylerin hayatlarını tehdit ediyor. Bir bakıma kana susamış zombilerle dolu ıssız bir adada hayatta kalmanız gerekecek. Yemek yok, barınma yok, arkadaş yok, ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz?

WarZ Law of Survival Ölümsüzlük Hilesi

Law of Survival’ın oynanışı çok karmaşık değil, oyuncular ıssız bir adaya konacak, şimdi zombiler görülmektedirsa sığınak bulmanız gerekiyor. Ardından, kendinizi savunmak ve onlara saldırmak için silahları bulmanız gerekiyor. Bu dünya çapında saklanmak için evler, köprüler yahut başka binalar inşa edebilirsiniz. Bir silah bulmak çok gereklidir, yakınlardaki tehlikeli durumlarda, silahlar her zaman en iyi silahtır ve en sıklıkla kullanılır. Bazı zaman ormanda gizli tutulan yırtıcılardan tehlikede olacaksınız, bu yüzden her yöne dikkatli olun.

WarZ Law of Survival indir (MOD, Mega Mod)

Bir önceki android oyun

Sky Raptor Uzaylı Saldırı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın