Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Home Net Games tarafından yayınlanan 113MB boyutundaki Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4]

Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [1.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen hit Warplanes WW2 Dogfight’ın çok oyunculu devamı.

Warplanes Online Combat 1.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hilesi

Warplanes Online Combat, II. Dünya Savaşı ortamındaki hava savaşlarına dayanan çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Oyuncular sekiz düzineden fazla savaş gemisi modelinin kontrolünü ele geçirebilecekler. Uçakların çoğu, o senelerın teknolojisinin gerçek prototipleridir, bunun bunun yanında birkaç savaş sonrası jet avcı uçağı modeli ve hatta bir uçan daire mevcuttur. 

Warplanes Online Combat v1.4 MOD APK

Düşünceli dokunmatik kontrol aracılığıyla tüm ekipmanların kullanımı uygundur. Toplamda, kullanıcılar kooperatif görevler, tek ve takım ölüm maçı ve bunun bunun yanında kalan son katılımcıya “kraliyet savaşı” da dahil olmak üzere dört modda ellerini deneyecekler.

Warplanes Online Combat Para Hilesi

Warplanes Online Combat, uçaklarda çevrimiçi bir savaş olan Warplanes WW2 Dogfight projesinin bir dalıdır. İkinci dünya savaşından ve sonraki senelerdan kalma hemen hemen 80 uçağa pilotluk yaparak gökyüzünü fethedin. Supermarine Spitfire, Il-2 Sturmovik, Curtiss P-40, Junkers Ju 87 ve Lockheed P-38 Lightning dahil olmak üzere savaşa katılan önemli ülkelerden uçakları toplayın, özelleştirin ve kilidini açın. 

Warplanes Online Combat Altın Hilesi

Oyun bunun bunun yanında MiG-15, Kuzey Amerika F-86 Sabre ve “Haunebu II” uçan daire gibi savaş sonrası araçları ve deneysel ekipmanları da içeriyor. Tüm uçaklar çeşitli rekabetçi modlarda ve ortak operasyonlarda mevcuttur. Birkaç oyun modu mevcuttur: herkesin düşmanınız olduğu klasik ölüm maçı, takım savaşları, Battle Royale, işbirlikçi görevler ve daha fazlası.

Warplanes Online Combat Apk Hile

Bu sefer, tüm durumlar çevrimiçi olarak aktarılacak, pilotların dinamik PvP düellolarına katılabilecekleri yer. Savaşlarla alakalı tamamen farklı uluslardan geleneksel olarak mevcut olan II. Dünya Savaşı dönemi savaş uçağının 80’den fazla modelini ellerinde tutuyorlar. Basitçe lütfen ve bi hayli fazla mod, çeşitli haritalar, kullanışlı kontroller, bunun bunun yanında güzel grafikler ve animasyonlar. Ne güzel ki, editör kişisel görevlerinizi ve yaşanacak koşulları yaratmanıza olanak sağlıyor. Gökyüzünün takipçileri, kendilerine sunulan şanslardan çok tatmin olabilirler.

Warplanes Online Combat Apk indir

Bu oyun sizi kesinlikle sıkmayacak bir takım modlarla oyuncuları tatmin edecek. “Ölümüne Dövüş” modu, iki oyuncuyla bire bir yüzleşmektir. Uçma becerilerinizi sergileyin ve adil bir dövüşte üstünlüğünüzü ispatlayın. Takım Savaşı modunda, iki takım gökyüzüne yükselecek – dostlarınızı toplayın ve savaş sırasında birbirlerine yardım etmek için birden fazla savaşa katılın. Son Kahraman” modu, herkesin maksimumunu öğrenebileceği klasik bir hayatta kalma modudur ve son mod olan Kooperatif’te oyuncular topluluktan çeşitli görevleri yerine getirecek ve yapay zekaya karşı savaşacak.

Warplanes Online Combat indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Two Guys & Zombies 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın