Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Koco Games tarafından yayınlanan 27MB boyutundaki Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [v1.1]

Warplanes 1944 WW2 War Flight Para Hileli MOD APK [1.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu heyecan verici savaş uçuşu aksiyon oyununda bir savaş uçağının kontrolünü elinize alın ve İkinci Dünya Savaşı’nda uçun.

Warplanes 1944 1.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş

Warplanes 1944 WW2 War Flight, oyuncuların bir çok zorlu savaştan geçecekleri ve güvenli bir biçimde inecekleri bir uçan oyundur. Tüm manevraların düzgün yapılması gerekiyor ve siz motorları başta olmak üzere uçağı korumaya çalışacaksınız. Aynı zamanda belli bir miktar para ile sürekli olarak olarak bir çok düzey karşınıza çıkacaktır. Sahip olduğunuz para, kuvvetli parçaları ve silahları donatmak için kullanılacaktır.

Warplanes 1944 v1.1 MOD APK

Warplanes 1944 WW2 War Flight’da oyuncu tamamen silahlı bir uçağı kontrol edecek ve tabii ki içinden geçtiği uçuş yolu güvensiz. Alt bölümde düşmanlar, alev alıp düşene kadar uçağınıza sürekli olarak saldıracaklar. Becerilerinizle dikkatli bir biçimde sürmeye çalışacaksınız ve tabi ki oyunda istediğiniz sonuçlara ulaşmak için dikkat etmeniz gereken kilometre taşları olacak.

Warplanes 1944 Para Hilesi

Oyuncular, ustalaşması gereken çeşitli kontrollerle 2 boyutlu bir ortama gidecekler. Joystick, uçağı yukarı yahut aşağı yönlendirmek için kullanılır ve ekranın sağ tarafında makinenin tabancasını etkinleştirmek için bir düğme bulacaksınız. Bu düğme, düşmanlara nişan almak ve onları hızla yere sermek için de yükseltilip alçaltılabilir. Aynı zamanda, bu unsur, oyuncuları doğru bir biçimde nişan almanın bir yolunu bulmaya zorlandıklarında zorlar.

Warplanes 1944 Uçak Hilesi

Seviye, Warplanes 1944 WW2 War Flight’ta oyuncunun uçağı havalanmaya başladığında başlar ve tabi ki, uçağın durumunu gözlemlemeniz gerekecektir. Dikkate alınması gereken iki faktör mevcuttur: motorun durumu ve kalan benzin miktarı. Spesifik olarak, oyuncuların oyunda kullandıkları gaz miktarı, alakalı bir alana indiklerinde yeniden doldurulabilir ve yalnızca birkaç saniye sonra yolculuklarına devam edebilir ve bitiş çizgisine doğru gidebilirler.

Warplanes 1944 Hile Apk

Bazı durumlarda, oyuncunun düşman saldırılarından kaçarken dikkatli olması ve uçağın durumunu dikkatli bir biçimde gözlemlemesi gerekir. Korunması gereken parçalardan bir diğeride uçağın çalışmasına kolaylık sağlayan motordur ve dikkatli olunmazsa her an alev alabilir. Aynı zamanda, önemli parçalar yok edildiğinde uçağın sonucunu da tamamen tahmin edebilirsiniz. Kesinlikle yeniden başlamak zorunda kalmak istemezsiniz.

Warplanes 1944 Apk indir

Bu oyunun sunduğu zorlukları aştığınızda harika bir nokta, gördüğünüz düşmanları yok etmek için silah kullanabilmektir. Saldırı frekansları yoğunsa, aşağıya bir bomba atmalısınız. Ayrıca, yalnızca birkaç asker saldırır; onları bi hayli hızlı bir biçimde yenmek için makineli tüfek kullanabilirsiniz. Oyunda belli bir miktar para kazanmak için bir çok zorlu bölümden geçmeye çalışacaksınız.

Warplanes 1944 Apk Son Sürüm

Warplanes 1944 WW2 War Flight’da herhangi bir oyuncu doğru yere inmeyi umursamadığı için hata yapabilir. Seviye, yalnızca uçağınız düzeynin ilerleme çubuğunda önceden işaretlenmiş konuma doğru bir biçimde inebildiğinde tamamlanır. Ayrıca doğru yere inmezseniz ve yeterli alanınız yoksa bir şeye çarpabilir ve patlayabilirsiniz. Elbette sizin için yine de başarısız bir oyun olacak.

Warplanes 1944 indir (MOD, Ücretsiz alışveriş hilesi)

Bir önceki android oyun

FEI Equestriad World Tour APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın