VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak VMOS | App Cloner tarafından yayınlanan 37MB boyutundaki VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0] indirme linkini sizler için paylaştık. VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

VMOS PRO Full MOD APK [v1.9.0]

VMOS PRO Full MOD APK [1.9.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sanal Android, cep telefonunda ikili sistemlerin aynı anda çalışmasını sağlar.

VMOS PRO 1.9.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Premium alternatiflerin kilitleri açık

VMOS Pro, Google Play Store’da bulunan harika bir araçtır. Bu, cep telefonunuz için ilk sanal Android sistem uygulamasıdır. Bu uygulama, iki android işletim sistemini tek bir cihazda kullanmanızı sağlar ve size iki cep telefonu kullanıyormuşsunuz hissini verir. Orijinal işletim sistemleriniz ile sanal işletim sistemleriniz içinde tek bir düğmeyi tercih ederek basit bir şekilde geçiş uygulayabilirsiniz. 

VMOS PRO v1.9.0 MOD APK

Bu uygulama oyuncular için en iyisi olabilir, sanal sistemde herhangi bir oyun oynuyorlarsa ve ilk etapta orijinal sisteme geçtilerse, oyun arka planda çalışmaya devam edecek ve oyundaki ilerlemeniz boşa gitmeyecektir. 

Hepinizin bildiği gibi, bu uygulama bir cihazınızda ikinci android işletim sistemi olarak çalışacak. 

VMOS Pro apk indir

Bu uygulama bunun yanı sıra gizli oyun ve uygulamalarınızın keyfini çıkarabileceğiniz bir misafir hesabı olarak da kullanılabilir. Misafir modunda, harika bir şey olan Google Play Store’a ve diğer Google uygulamalarına erişebileceksiniz. Bu uygulama, işletim sistemi içinde tek bir tıklamayla geçiş yapabileceğiniz kolay bir şekilde ve kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

VMOS Pro APK

VMOS Pro, herkes için tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama, “VMOS Pro Apk” indirerek de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bazı premium özelliklere sahiptir. apkloo.com ekibi, günlük işlerinizi daha kolay ve daha keyifli hale getirmenize yardım edecek %100 güvenli ve orijinal Mod Apk’ler sağlamak maksadıyla çok çalışıyor.

VMOS Pro APK türkçe

VMOS Pro bir sanal makine uygulaması olduğundan, düzgün çalışması için çok kuvvetli bir cihaz gerektirir. Bu uygulama, eski ve modası geçmiş Android cihazlara sahip olanlar için önerilmez. En çok önerilen iki Android telefon sistem gereksinimi: Mobil cihazınızda minimum 32 GB dahili depolama alanı olmalıdır. Cihazınızda bunun bunun yanında minimum 3GB e kapalı Ram olmalıdır.

VMOS Pro APK Son Sürüm

Akıllı telefonunuzun güvenliğini artırabilen ve gerekli verileri yetkisiz kullanıcılardan saklayabilen tamamen benzersiz bir uygulama, mobil cihazınızda iki sistemin aynı anda çalışmasını sağlayan ve bunun yanı sıra bağımsız kalan işletim sisteminin sanal bir analogudur.

Tehlikeli dosyalar ve uygulamalar artık size zarar veremeyecek ve VMOS PRO verilerinizin güvenliğini garanti ediyor.

VMOS unlocker

Tüm gizli ve güvenli olmayan dosyaları ve uygulamaları içine yüklemenize izin verecektir, VMOS PRO tamamen gizli, kullanışlı ve kararlıdır. 

Herhangi bir uygulamayı kayan bir pencere aracılığıyla kontrol etme, evrensel bir gizlilik koruma penceresi, diğer uygulamaların kişisel verilerine ulaşımi devre dışı bırakma – bunlar bu uygulamada bulacağınız diğer bir çok faydalı işlevdir.

VMOS PRO indir (MOD, PRO Bilhassari açık)

Bir önceki android uygulama

Octopus APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın