VLC Media Player Android [v3.4.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VLC Media Player Android [v3.4.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Videolabs tarafından yayınlanan 26MB boyutundaki VLC Media Player Android [v3.4.3] indirme linkini sizler için paylaştık. VLC Media Player Android [v3.4.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve VLC Media Player Android [v3.4.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

VLC Media Player Android [v3.4.3]

VLC Media Player Android [3.4.3] – Android TV, telefon ve tabletlerden film dizi gibi bir çok aktivasyonu izleyebileceğiniz bir media player eklentisi, son sürümü ücretsiz indirin.VLC Media Player Android 3.4.3 APK AÇIKLAMASIVLC, şu anda video akışı için kullanılabilen en iyi video oynatıcıdır. Bu uygulama yüz milyonlarca aktif üyenin güvenini elde etmiştir, bundan dolayı bu uygulamanın değeri hususunda endişelenmenize gerek yoktur. Pek çok değişik platformda yaşandı ve hepsi kullanıcılardan büyük ilgi gördü. Kullanıcılar bu uygulamaya geldiğinde, kullanıcılar deneyimleyebilmek için en iyisini elde edebilirler. Dolayısıyla, kullanıcılar video oynatmak için bir uygulama arıyorlarsa, bu piyasadaki en iyi uygulama.

VLC Media Player Android v3.4.3 MOD APK

Bu uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri, kullanıcıların piyasada bulabilecekleri tüm video formatlarını desteklemesi. Kullanıcıların internette bir video bulması ve oynatmak için bu uygulamayı kullanması gerekir ve video müthiş biçimde oynatılacaktır. DVD yahut ISO gibi bazı popüler formatlardan bahsetmeye gerek yoktur; bunlar destekleyebilecek özel uygulamalardır. Ayrıca, FLV, OGG, OPUS ve hatta WMA-VLC gibi uygulamanın şu anda desteklenmediği ses dosyası formatları da desteklemektedir. Bu uygulama, kullanıcıların en iyi deneyimi yaşamaları için maksimum destek sağlayabilir.

Android TV için VLC Media Player nasıl indirilir

Bir video oynatıcı olmasına rağmen, bu uygulama bu düzey ile sınırlı değil, bunun yanı sıra daha bir çok şeye sahip. Dosya türüne bakılmaksızın, ses dosyası ne olursa olsun, uygulama kullanıcı tarafından desteklenir. Böylelikle kullanıcılar bu uygulamayı video izlemek için kullanabilir; kullanıcılar uygulamayı ses dosyalarını ve diğer bir çok şeyi oynatmak için de kullanabilir. Bu nedenle, kullanıcıların bir çok değişik görevi gerçekleştirmek için çok fazla farklı uygulama indirmesi gerekmez. Kullanıcıların gereksinimi olan tek şey, bu uygulama olan tek bir uygulamadır. Bu, kullanıcılara başka şeyler yapmak için çok fazla alan kazandıracak ve özellik, işi çok daha kolay hale getirecektir.

VLC Player indir – gezginler

Bu uygulama, kullanıcıların cihaz belleğinde depolanan video yahut ses dosyalarını açmasına izin vermenin bunun yanında çevrimiçi modda video akışı da sağlar. Misal verilecek olursa, bir kullanıcı Youtube’da bir video izlemek isterse, aktif üyenin mutlaka orada izlemesine gerek yoktur. Kullanıcılar, izlemek istedikleri videoları oynatmak için bunu kullanabilir; bu, kullanıcıların videoları manipüle etmesi için çok uygundur.

Şu anda birçoğu var, fakat videolar yahut resimler 360 derece çekiliyor, bundan dolayı bu uygulama kullanıcılara bu özelliği kullanmaları için verecek. Bu özellik, kullanıcıların videoları yahut fotoğrafları olabildiğince genelde görüntülemelerine yardım edecektır. Lakin bu özellik yalnızca kullanıcılar 360 derecelik video yahut resimlere sahip olduğunda kullanılabilir.

VLC Media Player Ücretsiz indir

Bu uygulama, kullanıcılara videonun yahut altyazıların sesini ayarlama olanağı sunacak, böylece kullanıcılar videodan en iyi biçimde keyif alabilecekler. Kullanıcılar, nasıl istediğine bağlı olarak altyazıların boyutunu özelleştirebilir. Ayrıca bu uygulama, kullanıcılara videonun sesini özelleştirmek için profesyonel bir araç da sağlar.

VLC’yi indirin

Dilerseniz bu sayfadan Youtube Vanced Reklamsız APK indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın