Türkçe Yama

Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor?

Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor?, Oyun severler için Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor? ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor? ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor?

Metal Gear Solid 3 Remake söylentilerı uzun süredir oyun sektörünü meşgul eden iddialar içinde yer alıyor. Şimdiye kadar temeli çok net detaylara dayanmayan iddialar ile karşımıza gelmişti. Bugün ise oyun ile alakalı çok daha somut bazı ifadeler yaşandı. Bu bilgilere göre önceden farklı Remake projelerine ve oyunların farklı platformlara uyarlanmaları hususunda işinde uzman olan firmalardan Virtuos stüdyosu uzun süredir Metal Gear Solid 3 Remake projesi üzerinde çalışıyor.

Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde çalışıyor

VGC sitesinin haberine göre yaşanan bu yeni detaylarda Virtuos stüdyosu çalışanlarının bazı paylaşımları tespit edilmiş. Firmanın ana yapımcılarından Zhiyang Li, kendi LinkedIn profilinde üzerinde çalıştığı proje ile ilgili bazı bilgiler veriyor. Bu bilgilere göre firma 2018 senesinden beri sözü edilen bu proje üzerinde çalışıyor. Ayrıca bu projenin AAA kalitede olduğu ve mevcut platformlarda 4K çözünürlüğü destekleyeceği de belirtilmiş. 

Virtuos ekibi Metal Gear Solid 3 Remake üzerinde mi çalışıyor?

Aradaki bağlantının ana sebebi ise Konami’nin bir önceki günlerde ima ettiği bazı açıklamalar yatıyor. Firma yetkilileri yaptığı bilgilendirmede yeni konsollar için Metal Gear Solid ve Silent Hill yeniden yapımlarına sıcak bakıldığını belirtmişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu