Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download, APK uygulama sitemizde Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download

Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk Download

GÜÇLÜ DÜZENLEME ARAÇLARI Vinkle YAPTI.
Hemen derhal bütün ülkelerde Uygulama Mağazasında ilk 20 liste.

Vinkle cep video yapımcınızdır. Vinkle; editörler, etkileyiciler ve daha fazlası için dizayn edilmiş özelleştirilmiş müzik videosu oluşturucusudur. Vinkle, video düzenlemeye yeni başlayanlar için ücretsiz bir video yapımcısıdır. Video düzenlemeye gerek yok, artık fakat birkaç tıklamayla harika bir düzenleme uygulayabilirsiniz! En rahat video düzen uygulaması!

GEÇİŞLER: Her Vinkle geçişi, tam müzik ritmini takip eder. Fotoğraflarınız kalp atışınızla kinetik ediyormuş benzer biçimde hissedecek. (Neredeyse sihir benzer biçimde!)
Videolar için filtreler: Fotoğrafları içe aktardıktan sonra filtreler otomatik olarak eklenecektir, başlamak için bir resim yüklemeniz yeterli gelmektedir!

VİNKLE ÖZELLİKLERİ
• SÜPER GÖRSEL EFEKTLER✨
Vinkleda benzersiz efektlere haiz 700den fazla şablon bulacaksınızdır. Vinkle ile video yapmak ne kadar basit, yalnızca dokunun ve fotoğraflarınızı yükleyin!

• DENEYİMİ ÜCRETSİZ
Kullanmanız ve keyfini çıkarmanız için parasız şablonlar paylaşmak istedik.

• ÖZEL YÜZ ŞABLONLARI amp; ÖZEL ETKİLER✨
Eğlenceli ve gülünç videolar oluşturmak için Vinkle, aklınıza gelebilecek her şey için şablonlara haizdir. Yüzünüzü saçma bir film sahnesine yapıştırın yahut basit bir tıklama ile videolarınıza Hollywood benzeri efektler katın!

• FESTİVAL E-KARTLAR✨
Animasyon efektli Cadılar Bayramı, Noel ve Yeni Yıl gibi tatiller için En İyi E-kartlar. Videonuzu gösterişli geçişlerle yahut çeşitli güzel slayt gösterileriyle oluşturun.

• YEŞİL EKRAN ✨
Vinkle artık sihir benzeri AI teknolojisini tercih ederek arka planı özçekimlerinizden kaldırabilir.

Vinkle – Müzik Video Düzenleyici, Sihirli Efektler Apk indir

3) Bitti! Film rulonuza / video kliplerinize kaydedin ve Facebook, Instagram yahut YouTubeda paylaşın.

Web sitesi: http://www.Vinkle.Televizyon
Hizmet şartları: http://static-dpy.Bhbcdn.Com/dupa/terms-of-service.Html
Gizlilik: http://static-dpy.Bhbcdn.Com/dupa/privacy.Html
Uygulamanın gelecek sürümünde görmek istediğiniz bir özellik mi var? [email protected] adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın