Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Italic Games tarafından yayınlanan 36MB boyutundaki Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] indirme linkini sizler için paylaştık. Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [v1.0.11]

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Para Hileli MOD APK [1.0.11] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki rolünüz anlaşılabilir fakat avladığınız hedef tamamen farklı olduğunda bir çok beceri gerektiriyor.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D 1.0.11 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Mermi Hilesi

Wild Hunter 3D, oyuncuların çeşitli av hedefleriyle tamamen gerçekçi bir dünyaya girebilecekleri bir av oyunudur. Tamamen etkileyici av araçlarıyla birlikte çeşitli silahları deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda bir çok değişik hayvanı takip ederek de becerilerinizi geliştirebilirsiniz ve tabii ki sahneye katılabilmek için sahnenin gereksinimlerini karşılamanız gerekecek.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D v1.0.11 MOD APK

Wild Hunter 3D‘de oyuncular, göz ardı edemeyeceğiniz çölden etkileyici ormanlara kadar bir çok değişik alana seyahat edebilecekler. Oyundaki rolünüz anlaşılabilir fakat avladığınız hedef tamamen farklı olduğunda bir çok beceri gerektiriyor. O kadar bi hayli hızlı hareket edebilecek yahut hareket edebilecekler ki, doğru nişan almanız gerekecek. Bu nedenle, oyuncuların her bir farklı hedef ve silah türüne uyum sağlamak maksadıyla zaman harcaması gerekecek.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Apk Para Hilesi

Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve tamamen nişan almaya odaklanacaksınız. Yani nişan aldığınız hedefe göre atış açısını kontrol edeceksiniz. Ayrıca hareket etmeyeceksiniz ve konumunuz tamamen sabitlenecektir. Misal verilecek olursa, oyunda belirli bir alanda saklanacaksınız yahut sürekli olarak hareket eden bir araç üzerinde görüneceksiniz. Oradan, bu unsur oyunculara heyecan ve onları ücret almak için üstesinden gelmeye zorlayan zorluklar getirecek.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Mermi Hilesi

Oyuncular bir çok değişik silah bulacaklar ve onları nasıl kontrol edecekleri Wild Hunter 3D’de tamamen basit. Bir nişan alma butonunuz, buna karşılık gelen bir ateş butonu olacak ve silah tipine bağlı olarak, nişan aldığınız hedefin hareketine karşılık gelen görüş açısını yalnızca bir kaydırma hareketi ile değiştirebileceksiniz. Ayrıca her düzeyde yapmanız gereken görevler aracılığıyla bu oyunda uymanız gerekenleri bileceksiniz. Etkili avlanmayı desteklemek için modern ekipmanları da deneyimlersiniz.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Apk Android Oyun CLUB

Oyunun oyunculara getirdiği özgünlük, desteklenen bazı cihazlarda da görünüyor. Bilhassa Thermal Vision Goggles (TVG) cihazı ile değişik bir hayvanın vücut bölümlerinin pozisyonunu gözlemleyebileceksiniz. Daha önceleri belirlenmiş belirli bir bölüme nişan almanız gerekiyorsa avantajlı olacaktır. Ayrıca, Stun Grenade ile kaçarlarsa diğer hayvanların hareketlerini de kontrolünü yapabilirsiniz.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D APK Dayı

Wild Hunter 3D oynarken oyuncular bir çok değişik türde silahla karşılaşacaklar ve çoğu durumda o düzey tarafından gösterilen silahı kullanmanız gerekecek. Oradan, çeşitli silahları kullanabilmeniz, oyuncular için kaçınılmaz ve sıkıcı olmayan bir şey. Tüfeklerden keskin nişancılara kadar bir çok silahı deneyimleyeceksiniz ve her birinin dikkat etmeniz gereken özellikleri var. Kaliteleri ve güçleri de zamanla gelişir.

Vahşi Avcı – Wild Hunter 3D Apk Hile

Yeni silahları yükseltmek nihayetinde bir zorunluluktur ve iki faktörü karşılar. İlk faktör, her silahın istatistiklerinin olması ve hangi temel etkenlere odaklanmanız gerektiğine dikkat etmeniz gerekecek. Aynı zamanda, yükseltmeniz gereken unsurlar oyun aşamasına göre düzenlenir. Başka bir deyişle, bir oyun oynamak istiyorsanız, katılmaya uygun olmak için alakalı istatistikleri yükseltmeniz gerekir.

Wild Hunter 3D indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun Mythic Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın