Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap pdf oku indir

2
Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap pdf oku indir

Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap kitabını paylaştık. 98 sayfadan oluşan Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap kitabının yazarı ise Cara J. Stevens‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap oku indir. Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap pdf indir yandex, Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap pdf indir idefix, Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap Pdf indir

Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap Kısa Özet

Herkesin savaşçı olduğu bir adada yalnızca kuvvetliler hayatta kalabilir. Dünyanın değişik mekanlarinden gelen, birbirinden fazla farklı ve deneyimsiz askerlerden oluşan İmkânsızlar takımı, Fortnite: Battle Royale’de zafere ulaşmak için eğitim alıyor ve kıyasıya mücadele ediyor.

Takımlar içinde birinciliğe yükselmeye çalışan İmkânsızlar, adada başka kimsenin varlıklarından haberdar olmadığı iki gizemli yabancıyla karşılaşıyor. İnsandan çok uzaylıya andıran bir adam ve Zane’i asi olduğu günlerden tanıyan gizemli mutant bir kız. İmkânsızlar takımı, akıllarını kurcalayan sırları gizlice çözmeye çalışırken bir taraftan da kendilerini savaş alanında ispatlamak zorunda! Bakalım takımın yeni kaptanı Zane, İmkânsızları zafere ulaştırabilecek mi? Yoksa geçmişi yüzünden, enteresan ama bir o kadar da tehlikeli bir yola mı sapacaklar?
Cara J. Stevens, aralarında Zombi Keşişlerin İntikamı ve bir Minecraft çizgi romanı da bulunan onlarca gençlik kitabının yazarıdır. Kitap okumadığı, yazmadığı veya kumsalda olmadığı her anını, tilt ve video oyunları oynayarak geçiriyor. Eşi, çocukları ve kabarık tüylü, gürültücü köpeği Oliver ile birlikte Los Angeles’ta yaşıyor.

Bir cevap yazın