Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Outplay Entertainment Ltd tarafından yayınlanan 96MB boyutundaki Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [v2.31.3]

Uzaylı İstilacılar – Alien Creeps TD Para Hileli MOD APK [2.31.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncularının nihai amacı, yolun sonundaki tesislerini düşman müdahalelerinden korumanın bir yolunu bulmaktır.

Uzaylı İstilacılar 2.31.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Uzaylı İstilacılar‘daoynanıştan oyuncuların karşı karşıya geldiğı düşmanların etkileyici grafiklerine kadar heyecan verici bir kule savunma deneyimi . Aynı türdeki oyunlarla bazı benzerlikleri fark edecekler ve farklı zorluk düzeylerine sahip düzeylerde çalışmak için zaman harcayacaklar. Aynı zamanda, önünüzdeki bir çok zorlu modun üstesinden gelmek için doğru unsuru öğrenmek ve seçmek için zaman harcayacağınız bir çok heyecan verici yükseltme mekaniği olacak.

Uzaylı İstilacılar v2.31.3 MOD APK

Uzaylı İstilacılar dünyasında bir çok kuvvetli düşman yaklaşırken fazla zorlu bir savaşa girecek ve bu düşmanlarla savaşmak için değişik güçlere önderlik eden kahraman olacaksınız. Herkesin dikkat etmesi gereken bir özellik, onların sıradan canavarlar değil, kuvvetli ve iyi silahlanmış düşmanlar olmalarıdır. Başka bir deyişle, bir çok değişik silahla birlikte güvenli bölgenize girecekler.

Uzaylı İstilacılar Para Hilesi

Bu istilaların çoğunda genelde bir çok uzaylı görülmektedir ve sürekli olarak olarak son konuma doğru hareket eder. Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılabilir: onları art arda yenmek için değişik türde kuleler kullanmak. Aynı zamanda, nihai zaferin sizin tarafınızda olduğundan emin olmak için gözlerinizi bu oyundan ayırmanızı zorlaştıracak ağır ağır yaşanan bir çok yeni unsur olacak. Bunlardan biri düşman detaylarını güncellemek.

Uzaylı İstilacılar Elmas Hilesi

Bazı kule savunma oyunlarında çok fazla göreceğiniz bir işlev, yeni yaşanan yeni düşmanlar ile ilgili bilgidir. Bu bilgi basittir, fakat zırh türü yahut ana üsse verilebilecek hasar miktarı gibi bazı düşman detaylarını bilmeniz sizin için anahtardır. Bundan dolayı lütfen bu bilgiyi göz ardı etmeyin çünkü savunmanızı müthişleştirmeniz tamamen sağlam hale gelmeniz için vazgeçilmez olacaktır.

Alien Creeps TD Para Hilesi

Kule savunma türünde bir oyun deneyimlediğinizde, bu oyunda kullanabileceğiniz güçleri kesinlikle bilmeniz gerekecek. Bilhassa iki ana birlik türü olacak: kuleler ve kahramanlar. Binalara gelince, bunlar hazırlanmış bir alana inşa edebileceğiniz şeyler. Her yuvarlak ve bayraklı alan, kuleleri yerleştirebileceğiniz alandır ve bu alanlar zaten kulelerle doluysa, kesinlikle daha fazlasını inşa edemezsiniz.

Alien Creeps TD Elmas Hilesi

Kulelerin aksine bazı özelliklere sahip olan bir diğer güç ise kahramanlardır. Düşmana saldırmak ve kontrolünüz altında olmak için herhangi bir alana hareket edebilirler. Aynı zamanda hasar almayan binalardan farklı olarak bu kahramanlar da belirli bir miktarda sağlığa sahiptir ve arada bir uzaylıların saldırılarına karşı çok savunmasız olacaktır. Lakin bu zayıflığı telafi etmek için bomba atmak yahut asker çağırmak gibi bazı tehlikeli durumlarda hayat kurtarabilecek özel becerilere sahip olacaklar.

Alien Creeps TD Hile Apk

Uzaylı İstilacılar karakterlerinin nihai amacı, yolun sonundaki tesislerini düşman müdahalelerinden korumanın bir yolunu bulmaktır. Her saldırı ile kalp sayısında bir azalma göreceksiniz ve sıfıra ulaştığında düzeyyi kaybedeceksiniz. Bu nedenle, çoğu zaman, uzaylıların ilerlemesini engellemek için giriş alanının yakınına bazı kuleler ve kahramanlar yerleştireceksiniz. Bundan dolayı oyun ekranından gözünüzü alamıyorsunuz.

Uzaylı İstilacılar Hile Apk

Zamanla bu uzaylıların gücü sürekli olarak artacak ve bir süre sonra üs kulelerinin gücünü arttırmanın yollarını bulmanız ve yenilerinin kilidini açmanız gerekecek. Böylelikle belirli bir miktar para kazanmanın yollarını bulacak ve bu kulelerin etkileyici becerilerini farklı düşmanlarla baş edebilmeleri için açacaksınız. Binaların ve kahramanların sayısı bi hayli çeşitli olduğundan, kalan kulelerin tüm detaylarını açmadan önce bazı kulelere öncelik vermeniz gerekecek.

Uzaylı İstilacılar Apk indir

Kule savunma oyunlarıyla alakalı heyecan verici bir şey, üstesinden gelmeniz gereken düzeylerin sayısıdır. Bilhassa farklı düzeylerde oyun ekranının amacını tamamlamaya çalışacaksınız. Tabii ki, zorluk zamanla her zaman artacak ve yeni uzaylılar yaşandıkça onlarla başa çıkmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Aynı zamanda oyun sırasında her zaman en yüksek sayıda yıldızla bölümü tamamlamak isteyeceksiniz ve oyun da bunu karşılıyor.

Uzaylı İstilacılar Apk Son Sürüm

Oyuncular, birincil modun bunun yanında Alien Creeps TD’de Veteran ve Spec Ops olmak üzere iki mod daha bulacaklar. Bu iki mod, deneyimlediğiniz orijinal düzeyden tamamen daha karmaşıktır ve belirli düzeylerde bu modda bazı değişiklikler olacaktır. Misal verilecek olursa, daha fazla uzaylının girmesi için daha fazla yol açılacak yahut düzeynin başında daha kuvvetli düşmanlar ortaya çıkacak. Bu nedenle, işinde uzman oyuncular için bu bir mod olarak kabul edilebilir.

Uzaylı İstilacılar indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Drag Sim 2018 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın