Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer pdf indir

5
Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer pdf indir

Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer pdf indir, kitap özetleri sitemizde Önemli Olaylar ve Biyografi ve Otobiyografi Kitapl türünde çıkarılan Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer kitabını paylaştık. 208 sayfadan oluşan Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer kitabının yazarı ise Ahmet Çakır‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer oku indir. Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer pdf indir yandex, Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer pdf indir idefix, Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer Pdf indir

Ufuk Çizgisindeki Adam Özkan Sümer Kısa Özet

Bu kitabın kahramanı Türk sporunun yetiştirdiği en mühim ilim ve fikir bireylerindan biri; *futbol* ve *altyapı* denildiğinde akla gelen ilk ismiydi. Müstesna kişiliği, mizah anlayışı, aykırı duruşu ve keskin zekâsıyla hafızalarda unutulmayacak izler bıraktı. Kitabımızın kahramanı Özkan Sümer, 80 yıllık ömrünü futbola adayan bir ustaydı.

O, şu dünya çapında çok az insana nasip olacak bir başarı öyküsünü yaşamına sığdırdı. Adanmışlığı, ileri görüşlülüğü ve yenilikçiliğiyle çağının ötesinde bir dehaydı.

Ufuk Çizgisindeki Adam, yalnızca Özkan Sümer’in yaşam öyküsüne ışık tutmakla kalmıyor; yaşamının tanığı olan dostlarının gözünden de bir Özkan Sümer portresi çiziyor. Dahası futbol albümünün en unutulmaz fotoğraflarını da sayfalarına taşıyor. Özkan Sümer’in ülke futboluna bıraktığı mirası daha iyi anlamak ve gelecek nesillere aktarmak için bir başucu eseri.

Bir cevap yazın