Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Xbox Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Xbox Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Xbox Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Xbox Apk İndir

Ücretsiz Xbox Apk İndir

Yepyeni Xbox uygulaması, kinetik halindeyken telefonunuzdan yada tabletinizden dostlarınız, oyunlarınız ve konsolunuzla eğlenceye bağlanmanızı sağlar. Konsolunuzdaki oyun kliplerini ve monitör fotoğraflarıni en sevdiğiniz oyun ve sosyal ağlarda basit bir şekilde paylaşın. Arkadaşlar ve partiler, konsolda yahut bilgisayarda olsalar bile sizi sesli ve yazılı sohbetle takip eder. Yeni oyun davetleri, iletiler ve daha fazlası için bildirimler alın. Ayrıca, oyunları artık internet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oynayın. Ücretsiz Xbox uygulaması, nerede oynamak dilerseniz isteyin, oyunda kalmanın en iyi yoludur.

• Yeni Xbox uygulamasını indirin ve dostlarınıza ve oyunlara bağlı kalın
• Oyun kliplerini ve ekran fotoğraflarıni en sevdiğiniz toplumsal ağlarda basit bir şekilde paylaşın
• Konsolda yada bilgisayarda dostlarınızla tümleşik sesli ve yazılı sohbeti kullanın
• İnternet üzerinden doğrudan telefonunuzda konsolunuzdan oyun oynayın*
• Yeni oyun davetleri, grup sohbeti iletileri ve daha fazlası için bildirimler alın

*Desteklenen telefonlar yada tabletler (mobil veri fiyatları uygulanabilir) ve desteklenen oyunlarla, desteklenen Bluetooth denetleyicisi gerektirir. Xbox One yada Xbox Series X açık yada Anında Açılma modunda olmalıdır. Xbox.Com/mobile-app adresinden daha çok bilgi edinin. Çevrimiçi konsol çok oyunculu (Xbox uzaktan oynatma yolu dahil) Xbox Game Pass Ultimate yada Xbox Live Gold gerektirir; üyelikler ayrı olarak satılır.

Xbox Apk Full

Daha ilkin Microsoft Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş olduğunuzu onaylar. Microsoft Hizmet Sözleşmesi Xbox uygulamasının sürümünü kullanmanız için geçerlidir.

Microsoft’un Android’deki oyun uygulamalarına yönelik Hizmet Şartları için lütfen Microsoft’un EULA’sına bakın. Uygulamayı yükleyerek şu hüküm ve koşulları kabul etmiş olmuş olursunuz: https://support.Xbox.Com/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/microsoft-software-license-terms-mobile-gaming

GERİ BİLDİRİM. Microsofta Xbox Uygulaması sürümü ile alakalı geri bildirimde bulunursanız, herhangi bir ücret talep etmeksizin, Microsofta geri bildiriminizi kullanma, paylaşma ve ticari amaçla kullanma hakkını da bununla birlikte vermiş olmuş olursunuz. Ayrıca, üçüncü bireylere de, bu bireylerin ürünlerinin, teknolojilerinin ve hizmetlerinin, geri bildiriminizi içeren Microsoft yazılımının yada hizmetinin belirli bölümlerini kullanımı yada bunlarla arabirim oluşturması için lüzumlu patent haklarını da ücret istek etmeden vermiş olursunuz. Microsoftun yazılımları yada belgelerine dahil ettiğimizde Microsoft’un yazılımlarının yada belgelerinin üçüncü bireylere lisanslanmasını gerektirecek bir lisans anlaşmasına tabi olan geri bildirimler veremezsiniz. Bu haklar, anlaşma bittikten sonra dahi geçerliliğini korur.

Bir cevap yazın