Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir

Ücretsiz Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk İndir

Wordy, öteki oyuncularla aynı anda oynayabileceğin sıra tabanlı ve parasız bir kelime bulmaca oyunu!

– Kelime oyunları içinde 2021in en popüler kelime oyunu olmaya aday!

Dilini seç, verilen harflerin içinde geçmiş olduğu bir kelime bul ve acele et! Zamanın kısıtlı. Sona kalan kazanır. Oyunu daha keyifli hale getirmek için süper güçlerini kulan. Özel sözcükleri bul, kartları topla ve extra puanlar kazan!

– Zamana karşı amansız bir yarış.

Yeni dostlarınla sosyalleş ve onları sıralamalarda alt et.
Dünyanın her yerindeki öteki oyuncularla yarış ve sıralamalarda yukarıya tırman.

Kendini kontrol et, farklı dillerdeki kelime hazneni genişlet. Yeni sözcükler öğren. Farklı sözcükler türet. Dil öğrenme becerilerini geliştir. Kelimelerin iyi mi yazıldığını öğren, öğrenirken eğlen.

Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca oyna. Yakında daha çok dilde sizlerle.

Nasıl bir kelime oyunu olduğunu merak mı ediyorsun?

Misal verilecek olursa sana quot;UNquot; geçen bir harf kombinasyonu verildi, tek yapman ihtiyaç duyulan verilen vakit içinde, içinde quot;UNquot; geçen bir gelime bulmak. Eğer quot;OYINquot;, quot;USLANquot; veya quot;NURquot; gibi sözcükler yazarsan geçersiz sayılır. İçinde quot;UNquot; kombinasyonundaki quot;Uquot; ve quot;Nquot; harflerinin yan yana ve aynı sırada olduğu bir kelime yazman lazım. Mesela quot;OYUNquot; burada geçerli bir yanıt olacaktır. Senin aklına başka hangi sözcükler geldi? Hemen oynamaya başla.

Wordy – Kelime Bulmaca Oyunu Apk Full indir

3 canın var, süren her dolduğunda bir canını kaybedersin. Her 3 doğru neticesinde ise zamanın azalır, elini acele tutmalısın. Hem de bu oyun modunu İNTERNETSİZ oynayabilirsin!

ARKADAŞLARINLA OYNA: Sonunda dostlarınla oynayabileceğin bir kelime oyunu buldun! Bir oda oluştur ve dostlarını çayır et. Onlara meydan oku. Her oyuncunun 3 canı var. Süre her dolduğunda bir canını kaybedersin. Sona kalan oyunu kazanır!

ÇEVRİMİÇİ OYNA: Canlı Kelime Oyunu. Bir odaya gir ve yabancılarla yarış. Onları yenmeye çalış. Kurallar aynı, sona kalan oyunu kazanır!

SÜPER GÜÇLER İLE OYNA: Oyunu daha keyifli hale getirmek için süper güçlerini kullan!

1e1 OYNA: İki benlik oyun, birbirinizle rekabet edin. İster arkadaşınla, ister amansız bir rakiple!

DİĞER DİLLERDE OYNA: İçindeki polygotu ortaya menfaat! Kelime dağarcığını geliştir ve her dilde yeni sözcükler öğren. Wordy şu an 6 farklı dili destekliyor. Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca oyna. Yakında daha çok dilde sizlerle.

Yeni kartları keşfet ve topla, özel sözcükleri bul. Oyun içi görevleri tamamla ve ekstra puanlar kazan.

– 2021 Kelime Savaşları Başlasın!

Bir cevap yazın