Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir

Ücretsiz Wordmonger Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk İndir

Herkesin dilindeki kelime oyunu Wordmongera hoşgeldiniz!

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın, hem olağanüstü zevkli bir kelime oyunu oynacak bununla birlikte efsane bir koleksiyona haiz olacaksınız. Kolay bir kelime oyunu olarak başlar ve git gide zorlaşır.

Zihniniz size kelime oyunu antremanı için teşekkür edecek!

Diğer birtakım oyunların bilakis, Wordmonger kelime oyununda hiç bir içerik ücret-duvarının arkasına saklı değildir. Şu an ve önümüzdeki zamanlarda güncellemelerde oyunun içinde ne olduğunun tamamını ücret ödemeden deneyim edebilirsiniz.

Neden quot;quot;Wordmonger: Modern Kelime Oyunu ve Bulmacalarquot;quot; bu kadar özel?

???? En Kaliteli Kelime Oyunu Sözlükleri! Tüm dillerimizdeki sözcükler o dilde kelime oyunu oynamaya bayılan dil bilimciler tarafınca geniş bir kelime aralığında hazırlanmıştır.

???? Kolay ve Eğlenceli Oynanış! Kelimeleri bulmak için harfleri sürükleyerek birleştirmeniz ehil. İlginç bir biçimde bu kelime oyununda asla kelime yazma yok 🙂

???? Çok Çok Bulmaca! 100.000in üzerinde kelime oyunu sizi bekliyor. Hem ana dilinizde hem ikinci dillerinizde hem eğlenip hem öğrenebilirsiniz.

???? Koleksiyon! Kelime oyunu çözdükçe gelmiş geçmiş en önemli insanlardan, en özel şehirlere, en olağanüstü hayvanlardan en ünlü tablolara uzanan efsane bir koleksiyona haiz olacaksınız.

???? Sürekli Güncellenen Kelime Oyunu! Sürekli yeni kartlar ve bulmacalar ekliyoruz, tekrar hiçbir vakit sıkılmayacaksınız.

???? Keskin Zeka! Kelime oyunu oynamak zihninizi geliştirir ve birden çok hastalığı önler. Oyunu kapadıktan sonra da daha iyi performans gösterirsiniz.

???? Mücadeleler! Özel sabah ve akşam mücadeleleri, altın mücadeleleri ve yeni dünya harikaları yenilik isteyen kelime oyunu severleri bekliyor.

Wordmonger: Modern Kelime Oyunu ve Bulmaca Apk indir

???? Alternatif temalar! Farklı renkler ve şekillerde kelime oyunu temalarımızı beğeninize paylaşmak istedik.

???? Farklı seçenekler! Tüm kelime oyunu bulmacalarımız hem telefonda hem tablette çalışmaktadır.

???? Kalite Kontrol! Tüm kelime oyunu ve bulmacalar baştan sona test edilir ve halledilebilir oldukları onaylanır.

???? Çarkıfelek! Kelime oyunu oynamanın bunun yanında günlük olarak çarkınızı çevirerek tatlı bir eğlence sağlayabilir, altın biriktirebiliriniz.

Wordmonger, koleksiyonunuza kesinlikle eklemeniz gereken bir modern bir kelime oyunudur. Hemen indirin ve kafanızı boşaltmaya başlayın, görmüş olacaksınız telefonu bırakamayacaksınız.

Her türlü geri bildirime oldukca kıymet veriyoruz, kelime oyunu oynadıkça lütfen aklınıza takılan her şeyi bize bildirin.

Androidde bir oldukca kelime oyunu var fakat Wordmonger birden çok yönden özgündür ve diğerlerine bakılırsa ciddi avantajları mevcuttur. Kelime oyunları zor yahut basit olabilir ama Wordmonger size tam uyacak.

Farklı kelime oyunu oynuyor olabilirsiniz, fakat hayır, Wordmonger gibisini görmediniz, denemediniz.

Bazı zaman kelime oyunu oynamak enerjinizi çekebilir Wordmonger ile hiç olmaz.

Gençler için kelime oyunu, yaşlılar için kelime oyunu, hepimiz için kelime oyunu.

Kelime oyunu dil kullanım gücünüzü arttırır, kelime oyunu zihninizi sağlamlaştırır, kelime oyunu hafızanızı kuvvetlendirir ve en önemlisi kelime oyunu sizi mutlu eder!

Wordmonger aşağıdaki dillerde oynanabilir:

Azerice
Brezilya Portekizcesi
Bulgarca
Çekce
Çince
Danimarkaca
Almanca
İngilizce
İspanyolca
Fince
Fransızca
Yunanca
Hırvatça
Macarca
Endonezya Dili
İtalyanca
Japonca
Litvanyaca
Malezya Dili
Hollandaca
Norveççe
Lehçe
Portekizce
Romence
Rusça
İsveççe
Slovakça
Slovence
Sırpça
Türkçe
Ukraynaca

Hadi kelime bulalım, hadi bulmaca çözelim, hadi oynayalım!

Bir cevap yazın