Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir

Ücretsiz Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk İndir

En kapsamlı orman kuşunun keskin nişancı avı nihayet burada! Şimdi bu sefer orman ortamında en iyi keskin nişancı kabiliyetlerinizle deli orman kuşları avı meydan okumasını kabul edip ölümcül bir kuş avcısı olursunuz. Yeni ve ileri keskin nişancı avcısı orman mani kuşları çekim oyunu modern orman çekim arenada 20 çekim ateş yerine getirmek için Google oyun mağazasında mevcuttur. Kuş avı keskin nişancı olarak sansasyonel bir rol oynamak. Gelişmiş keskin nişancı atış becerilerinizi kullanın ve çekimde hedefinizi avlayın. Bir orman avcısısınız ve keskin nişancı kuş oyunlarında birtakım avlanma görevlerini yerine getirmek için ormana geldiniz. Silahı seç, ormanda hazırlan ve silahınla avlanan müthiş kuş türlerine başla. Sınırsız mermi alacaksınız, bu yüzden harika bir ateş, doğru amaç ve bi hayli hızlı bir biçimde bu orman kartalında ve farklı kuş avı oyunu 2020de çekim yapın.
Güzel orman ortamında keskin nişancı silahı ile 20 avcılık ve oyun çekim için değişik çekim zorlukları için ormana adım atacak kadar cesur musun? Aşırı çağdaş av uzmanı tarzına hazır. Serçe, kartal ve ördek atışları gibi en heyecan verici ve keskin nişancı kuşları avcılığında orman avını seviyorsanız bkatın ve izleyelim. Usta orman kuşunun avcısı keskin nişancı 20, kenardaki yaşam yaşamıyla alakalıdir, farklı türlerde kuşlara dayalı oyun çekim icra eden fantezi safari keskin nişancı silahı aklınızı başınızdan alacaktır. Yani bunu ispatlamak zorunda, ormanda en iyi av ve keskin nişancı çekim kuş kabiliyetlerine haiz.

Uçan Keskin Nişancı Kuşları Av 3D Apk Full

Bu safari kuş atıcı 3d avcı simülasyon oyununda daha çok keskin nişancı hissedebilir ve çekimde hedefinizi avlamak için en iyi keskin nişancı ve daha iyi nişancı becerilerinizi kullanabilirsiniz. Bilhassa kuş avı için dizayn edilmiş teleskoplu çoklu ve müthiş keskin nişancı gelişmiş silahları alacaksınız. Hedefi vurmayı geciktirmeyin, şu nedenle hedefi kaçırırsanız kuşları avlamak için kısa zamanınız var, o vakit görev başarısız olacaktır.
Size avcılık görevinde çekici keskin nişancı arenasıyla keskin nişancı kuşları avcılık keskin nişancı uzman oyunları 2020 ortamı vereceğiz. Oyun o denli benzersiz ve harika ki, hepimiz bu enteresan farklı kuş avı oyununa kesinlikle aşık olacak. Kolay ve pürüzsüz test gerçekçi arka plan ses efektleri, enteresan ve yüksek çözünürlüklü 3d grafikler ve sürükleyici oyun fiziği ile mağazada çoklu gelişmiş av keskin nişancı silahları var. Bu muhteşem oyunda paraları almak için kuşları avlamak için birden fazla keskin nişancı silahını kullanın. Keskin nişancı ve aksiyon heyecanı elde etmek için güzel organik orman ortamında bir çok kuş vurmanın olağanüstü deneyimini yaşayabileceğiniz bir dizi zorlu vazife var. Bu oyunu indirelim ve bu akıllı uçan kuşları bir yerden bir yere indirmeye ve 3D atış oyunlarının en iyi orman kuşu avcısı olmaya hazırlanalım.
Bilhassari:
Sürükleyici oyun fiziği
Yüksek çözünürlüklü 3d grafikler ve enteresan çekimler
Birden fazla coşku verici keskin nişancı atış misyonu
Bağımlılık yaratan ortam ile pürüzsüz boyutun keyfini çıkarın
Gerçekçi arka plan ses efektleri
Avlanacak çoklu ve değişik kuşlar
Şaşırtıcı ve heyecan verici görevler
Göz kamaştırıcı çevre orman ortamı
Birden fazla gelişmiş keskin nişancı tüfeği
Kolay ve sorunsuz test
Oynamak tamamen parasızdır, bu yüzden bu oyunu indirin

Bir cevap yazın