Apk indir

Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir

Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir

Ücretsiz Tavla Stars Apk İndir

Tavla Stars,

Gelmiş geçmiş en keyifli tavla oyunu!

Dünyanın en eski oyununun hala en fazlaca oynananlardan biri olmasının bir nedeni var!

Arkadaşlarınla, ailenle yada dünyanın her yerinden insanlarla oynamanın ve sosyalleşmenin tam tarihi!

Backgammon Stars, çoklu platform yardımıyla sahip olduğun her cihaz ile her insana meydan okuyabilirsin!

Muhteşem 3 boyutlu zarlar ve tek dokunuşlu oyun mekaniği, uygulamayı sezgisel olarak bi hayli hızlıca kullanmaya başlamana olanak sağlıyor!

Anlık rabıta ile direk oyuna girip yahut Facebook ile bağlanarak, Facebook dostlarına ve hatta dünyaya kimin en iyi oyuncu olduğunu göster!

Tavla oyununa özel hazırlanmış istatistikler sunan, kullanılmaya hazır profil fotoğrafları ile desteklenmiş dilediğin profili özgürce oluşturabilirsin!

Artık rakiplerinin oynadıkları son maçları takip ederek ne kadar iyi olduklarını görebilir ve kendini rakiplerinle rahatlıkla karşı karşıya geldirabilirsin!

En kaliteli oyuncuların maçlarını canlı izlemeye ne dersin? Benzersiz seyretme modu ile dostlarının maçlarını canlı izle, beceri ve oynama stillerini direk tecrübe et!

Backgammon Stars ile dostlarını takip et yada yeni dostlar edin ve gelişmiş arkadaş sıralaması ile istediğin insana anında meydan oku!

Diğer masa oyunlarında bulunmayan uygar sohbet alt yapısı ile oyun sonunda rakibinle oyunu analiz edebilir, ülke çapında yahut fakat dostlarınla sohbet edebilirsin.

Ben sohbet istemem dersen, maç esnasında hissettiklerini sizin için hazırladığımız cici emojilerle ifade edebilirsin!

Ödüllü tonla görev seni bekliyor, ne kadar oynarsan o kadar bedava çip kazanırsın! Oyunda toplayabileceğin bonuslar yardımıyla hiçbir zaman çipsiz kalmazsın!.

Tüm zamanlar, haftalık ve mahalli yahut dünya ligleri senin de bir tavla yıldızı olabilmen için hemen oynamanı bekliyor!.

Tavla Stars Apk Full

Bu harika tavla tecrübesinin tadını çıkarmak için Backgammon Starsı şimdi indir, hemen aramıza katıl!

Backgammon Stars!

* Tavla dünya çapında oynanan bir oyun olduğu için ülkelere bakılırsa ismi değişmektedir, mesela Backgammon, Tawla, Tawleh, Tavli, Gul Bara, Takhteh, Tric Trac, שש-בש ששבש,שש בש, Narde, Shesh Besh, Nackgammon, Plakoto, Tabula, Acey Deucey, Tapa, Trictrac or Moultezim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu