Apk indir

Ücretsiz Tavla Online Apk İndir

Ücretsiz Tavla Online Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Tavla Online Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Tavla Online Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Tavla Online Apk İndir

Ücretsiz Tavla Online Apk İndir

2000 senesinden bu yana milyonların oynadığı Tavla Online şimdi gamyun farkıyla telefonunda, üstelik ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ!

ÜCRETSİZ OYUNLAR
Hiçbir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar armağan.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırlamış olduğumuz oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne noksan. Amacımız eğlenmen, en iyi tavla deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle kullanıcı hesabıni özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığın özellikler yahut fıstıklar, ister bilgisayardan istersen de telefon yahut tabletten oyna, tüm taş/kağıt oyunlarımızda geçerlidir.

Tavla Online Apk Full indir

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin yahut resmin görünmez.

BİZİ TERCİH ETTİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER
Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp müspet bir yorum yazarsan bizi neşeli edersin. Şimdiden teşekkürler… Öneri, dilek ve şikayetlerini [email protected] adresine yazabilirsin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu