Ücretsiz taş üfleme Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz taş üfleme Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz taş üfleme Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz taş üfleme Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz taş üfleme Apk İndir

Ücretsiz taş üfleme Apk İndir

Sınırsız eğlence için top patlaması yada blaster topu benzer biçimde güvenli bir şey mi arıyorsunuz? Ruh halinizi tazelemek için bir dizi parasız atış oyunu mevcuttur. Günlük rutin çalışmalarınızdan sıkılıyorsanız, buraya top atıcı oyuna gelin ve sıkıcıdan kurtulmak için topu şutlayın. Topları sema acele silahınızın önünde olacak, yalnızca ateş ve atış topu vurmak için sola ve sağa kaydırmanız icap eder. Zıplayan topu vurun, farklı minik toplara bölün ve nihayet ateş ederek bitirmiş olun. Zıplayan taşları vurmak bir maceradan daha azca değildir, topları vurma çılgınlığı mevcuttur, bu taşları vurma oyununa başlayın, bir feza topu patlatıcısı olun. Ebedi bir arcade oyunu blok çekim bir meydan okuma yapmak için bekliyor.
   
En bağımlılık ve klasik taş patlama oyunları ücretsiz oyna. Her düzen stratejik aşırı vuruş top becerilerini kontrol eder. Bu beceriler zor ve gülünç topların zor kararlar vermesini gerektirir. Bu taş zıplama oyununu oynayarak beyniniz üzerindeki olumlu etkilerini deneyimleyebilir ve reel zamanlı olarak rahatlayabilirsiniz. En entresan ve bağımlılık yapan oyunlardan biri arcade topları vurarak sıkıntılı düzeylere haiz. Günlük vaktinizi boşa harcayarak oyunlarınızı bırakın, yalnızca yeni uzay topu patlatma oyununa bir göz atın ve günlük sıkıcı oyunları unutun. Zıplayan topları ve taşları vur, taşları patlatarak eğlen ve tadını çıkar.
 
Daha fazla taş atmak için topu düzeylendirmek ve ilerletmek için keyifli zorlukları çöz. Bu çocuklara patlayan taşlar çarptı oyunu ve enteresan power-ups, klasik özellikleri ile dolu yüzlerce ezici düzeyleri keşfetmek ve topu artırır. Tıpkı en iyi ücretsiz arcade oyunlarında olduğu benzer biçimde, topu ve temayı da bu ateş oyunda tercihinize bakılırsa değiştirebilirsiniz.

taş üfleme Apk indir

Her düzeyyi geçtikten sonrasında, ücretsiz bir biçimde yeni bir top talep edebileceksiniz.
 
Mutlu toplara ateş edin ve ailenize ve dostlarınıza karşı en yüksek puana kimin ulaşabileceğini görmek ve uzay topu patlatıcısı için daha çok para kazanmak için zorlukları tamamlayın. Bu taş patlama oyunu güzel grafikler sunuyor. Topları yönlendirmek ve topları gökyüzünde hızlı her taş patlama becerilerine gereksiniminiz var.

taş patlama oynamak için talimatlar:
 
– Oynamaya adım atmak için parmağınızı ekranda kaydırın ve taşları vurmak için topu hareket ettirin
– her ölçüde geçmek için uçan taşları patlatmak zorundasın
– Daha iyi ebedi arcade oyunu puanları almak istiyorsanız, her düzeyyi birkaç atışta tamamlamaya çalışın
– keşfetmek ve yükseltmek için güzel temalar ve çekici toplar
– taşlar zıplar ve parçalara ayrılır
– uçan kayaları yok etmek için topla ateş et
– büyük taşları parçalayarak parçalara ayırın

büyülü taşlar değişik renkler yer alıyor. Sayı azaldıkça taş renk değiştirir. Kırmızı taş kuvvetlidür ve yok etmeye yada minik toplara bölünmeye tamamlandığında yeşil taşa dönüşür. Sınırsız top patlatma eğlencesi için karmaşa zorlukları keşfedin. ücretsiz taşla patlama oyunlarını indir ve oynamaya başla. Oynamaktan kendini durduramayacaksın.

taş patlaması yaş sınırından parasızdır. Yapacak hiçbir şeyin yoksa, gezi esnasında oynayabilirsin. Bu coşku verici oyuna son vermeden ilkin gideceğiniz yere ulaşacağınıza bahse gireriz. Her yeni düzey ikramiyenizi artıracak.

Bir cevap yazın