Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir

Ücretsiz Taptap Heroes Ruh Kökeni Apk İndir

Quot;TapTap Heroes will change the way you think about idle RPGsquot; – PocketGamer

Oyunun mevzusu:

Taptap Heroes sizi kahramanların buluştuği Mystia kıtasında buluyor. Mystia kıtasında yaratılış gücünü bünyesinde barındıran bir kutsal kılıç cehennem tanrıçası Freya aracılığıyla görülmektedirılmıştır. Freya bu kutsal kılıcın gücünden istifade etmeyi ve dünyayı ele geçirmeyi planlamaktadır. İttifak şövalyeleri kalelerinde, Topluluk savaşçıları mağaralarında, Cüce büyücüler ormanlarında, Zombi ruhlar mezarlarında ve Kutsal varlıklar gökyüzünde bu yaratılış gücünü bulmak için zorlu yolculuklarına başlamıştır. Altı farklı gruba mensup 200’ün üzerinde kahraman ile siz de bu mübarek kılıcı bulma ve bi hayli geç olmadan Freya’nın planlarını bertaraf etme arayışına katılıyorsunuz.

【Not: Bu oyun oynamak için web bağlantısı gerektirir】

Bilhassar
√ Dokunma (Tap) Özelliği:
– Atıl RPG türünün cazibesine çekicilik katan, son aşama bağımlılık yapıcı dokunma özelliğinin tadını çıkarın. Atıl boss savaşına geçmeden derhal önce hasım dalgalarını mağlup etmek için ekrana dokunmanız yeterli.

Taptap Heroes: Ruh Kökeni Apk Full indir

√ Karakter Geliştirme:
-Kahramanlarınızı yükseltin, sizi galibiyete götürecek takımınızı daha da güçlendirmek için yeni kostümlerin amp; zırhları deneyin ve keyfini çıkarın!

√ Sayısız Karakter:
-Altı değişik gruba mensup 200’ün üzerinde kahraman ile gurur duyarak çıktığınız bu yolda yeni kahramanlar edinmeyi unutmayın!

√ Ücretsiz Günlük Ödüller:
-Her gün ücretsiz elmas ve akçe kazanın! Ne kadar oynarsanız o kadar fazla mükafaat kazanacaksınız!

√ Kazan ve Al:
– Üstünlük arayışı için çıktığınız bu yolda akçe ve elmas kazanın, kahramanları çağırmak için parçacıkları toplayın ve mevcut kahramanlarınızı yükseltmek için ruhları kullanın!

√ Hayali Goblin:
-Hayali Goblin sandıklardan kazandıklarınızı ve ödüllerinizi çalmaya çalışacaktır, bu yüzden gözünüzü dört açsanız iyi edersiniz! Goblin’i mağlup etmek için kahramanlarınızla birlikte savaşım edin!

√ Rekabetçi Oyun:
-Lider sıralamasında yükselin ve diğer çevrimiçi oyuncular içindeki sıralamanızı görün. Bir Taptap Kahraman olarak sahip olduğunuz tahtı sağlama alın!

√ Birlik Arenası:
-Birlik bossuna katılmanıza ve değişik birlik gruplarına katılmanızı sağlayan, aksiyon dolu Birlik Arenası’nda dostlarınızla birlikte oynayın!

◆ Join your Taptap Heroes Friends on ◆
Facebook:https://www.Feysbuk.Com/WestbundGame
Discord:https://discordapp.Com/invite/8WwgpZq
Reddit:https://www.Reddit.Com/r/TapTapHeroes

Bir cevap yazın