Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir

Ücretsiz Solitaire – tek taş kart oyunu Apk İndir

Klasik Solitaire Klondike ile ilgiliki sevdiğiniz her şeyi yine sizlerle buluşturuyoruz. Artık uçakta yahut trende sıkıntıdan patlamak üzereyken yahut bir randevunuz için kuyrukta beklerken vaktinizi Solitaire Klondike ile geçirebilirsiniz. Sabahları zihninizi canlandırmak yahut uykudan önce zihninizi boşaltmak için günlük Solitaire kağıt oyunlarını oynayabilirsiniz.

Sınırlarınızı zorlayıp Klondike ustası olmaya hazır mısınız? Klasik Klondike Solitaire oyunlarını ücretsiz bir biçimde deneyin!

Solitaire Klondike oyununda dağıtılan kartları çözebilmek için bütün kartları 4 takıma taşımanız icap eder: kupa, maça, karo ve sinek. Bu dört desteyi oluştururken kartları Astan Papaza doğru ayrı takımlarda art arda koymanız gerekir. Misal verilecek olursa, A, 2, 3 vb. Solitaire kartları sütunlar içinde da taşıyabilir, değer olarak azalan bir sırada ve kırmızıdan sonrasında siyah, siyahtan sonrasında da kırmızı gelecek halde art arda koyabilirsiniz. Boş bir sütuna fakat Papaz konabilir. Sütunlardaki kartlar başka bir sütuna sürüklenerek taşınabilir.

Solitaire Klondike, klasik Solitaire koleksiyonundan bağımlılık yapan bir kart oyunudur. Cube, Örümcek Solitaire, Freecell, Tri Peaks (Three Peaks, TriPeaks yahut Triple Peaks olarak da bilinir), Golf, Piramit, Mahjong ve Yukon gibi rahat tektaş oyunlarına benzerdir. Klondike, eski usul bir Solatare kart oyunu olsa da sabırlı her oyuncu için uygun bir oyundur.

Solitaire – tek taş kart oyunu Apk indir

Birden fazla kuvvetlik düzeysindeki Solitaire oyunlarını çözerek benzersiz tematik kartpostalları keşfet ve hepsini topla! Güncellemelerimizi takip ederek hiçbir solitaire etkinliği kaçırma!
· İster rahatlamak ister zihninizi çalıştırmak istiyor olun, sizin için binlerce değişik kart tek taş oyunu düzeysi paylaşmak istedik.
· Bu kart oyunlarını beğendiniz mi? – En çok bilinen parasız Solitaire kart oyunu ile cihazınızda saatler sürecek bir eğlencenin tadını çıkarın!
· İpuçları ve geri alma özelliği, takıldığınız yerde sabır gerektiren solitaire oyunları kazanmanıza destek sunar ve dağıtılan kartlarda işinize yarayabilecek hamleleri size gösterir.
· Standard puanlama solitaire modu – Oyun 0 puanla adım atar. Oyunun amacı, kartları üst taraftaki destelere taşıyarak en yüksek puanı elde etmektir. Iskarta destesinde dilediğiniz kadar pas uygulayabilirsiniz.
· Vegas puanlama modu – Oyuncular, Solitaire Klondike oyununa -52 puan ile başlar. Oyunun amacı, kartları üst taraftaki destelere taşıyarak bu eksi puanları artıya dönüştürmektir. Iskarta destesinde yalnızca üç pas hakkı mevcuttur.
· Zor yahut rahat Solitaire oyun zorluğunu seçin – Kolay modda oynayın, muhtelif kartlar alın ve bir defada bir kart çekin yahut daha zorlayıcı bir iskambil oyunu istiyorsanız bir defada üç kart çekin.
· Solitaire kart oyununu otomatikman tamamlayın – Tüm sütunlar açıldığında ve yapılabilecek tüm hamleler oyunda sizi galibiyete götürüyorsa kart sevkiyatını tamamlamak için Otomatik çözüme dokunabilirsiniz!
· Odaklanmak ve rahatlamak için muhtelif arka planlar ve kart temaları içinden seçim yap.

Yorgun musunuz? Cep telefonunuzdan parasız çevrimiçi yada çevrimdışı Solitaire Klondike kart oyunları oynamanın tadını çıkarın! Rahatlamak mı istiyorsunuz? Mola verin ve birazcık Solitaire oynayın!

Bir cevap yazın