Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir

Ücretsiz Sheriff of Mahjong Taş Eşleme Apk İndir

Binlerce sıkıntılı eşleştirme düzeysindeki taşları değiştirip eşleştirerek kaynak toplayın ve kuvvetli takviyeler tercih ederek yok olmuş bir Batı kasabasını hayata döndürün!

Sheriff of Mahjong™ oyununda geçmişe dönün! Eski Batının uzak ve güzel bir köşesindeki zor anlamış olur yaşayan bir sınır kasabası, eski şanına kavuşmak için desteğinize ihtiyaç duyuyor. Binlerce taş eşleme düzeysini oynayıp karizmatik karakterlerle tanışarak ve merak uyandıran hikâyeyi takip ederek eşleştirme oyunlarını tamamlayın ve bu kuvvetli kasabanın Vahşi Batının gururu haline gelmesine yardım edin!

Bu oyun, şehir inşası ve klasik taş eşleme oyunlarının benzersiz ve destansı bir kombinasyonu olmasının bunun yanında; ayrıntılarla, serbest ruhlarla ve Vahşi Batının çabaları boşa çıkaran gerçekleriyle dolu bir hikâyeyi takip ediyor. Siz, Eski Batının sorunlu uzak noktası Colinstowndaki bir Yardım Aranıyor ilanına yanıt veren kabiliyetli bir müteahhitsiniz. Kirli işler meydana getiren para babası Richard Piercenin finanse ettiği kabul gören Butler Çetesinin yıkıcı saldırıları sonrası topluluğu diriltmeye çalışan azimli vatandaşlara yardım edin. Bu yeri tekrar inşa edip Vahşi Batı efsanelerine yaraşır, etkisinde bırakan bir şehir haline getirerek Colinstownun yeni valisi olun ve kanun kaçaklarının oyunlarını bozarak vatandaşlarınızın yeniden neşeli olmasını sağlayın! Refaha giden yolda ilerlerken başarılar toplayın ve Zar takviyesi (sizi zor bir durumdan kurtarır) ve Dinamit takviyesi (birkaç taş çiftini havaya uçurur) benzer biçimde araçlar ile oyun deneyiminizi geliştirebilecek olan öteki bir sürü yenilikçi özelliği kullanın!

Bu oyunu oynamak tamamen ücretsizdir, oyundaki uygulama içi satın almalarda isteğe bağlı bonusları açabilirsiniz. Cihaz ayarlarından tatbik içi satın almayı dönem dışı bırakabilirsiniz.

● Taş eşleme ve kent inşasının eşi olmayan kombinasyonunu tek bir oyunda OYNAYIN
● Tarihle ve Vahşi Batı hikâyeleriyle dolu bir maceraya ATILIN
● Refaha ulaşacağınız yolda kasaba sakinleri, kovboylar, madenciler, bankacılar, kanun kaçakları ve gömü avcıları ile TANIŞIN
● Binlerce ücretsiz ve sürükleyici marjong, majong, majhong, mah-jongg, mah jongg veya mahjongg (bunlar, quot;Mahjongquot; kelimesini yazarken en sık meydana getirilen yazım hataları) düzeysinde USTALAŞIN
● Eşleştirme oyunları için dizayn edilmiş olağanüstü takviyeleri ve güçlendirme kombinasyonlarını KULLANIN
● Şehirdeki muhtelif güzel binaların ve kent simgelerinin KİLİDİNİ AÇARAK şehri tekrar inşa edin ve yükseltin
● Yenilikçi yerleşik toplumsal ağ ile dostlarınızın ilerlemesini TAKİP EDİN
______________________________

Oyun şu dillerde oynanabilir: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Geleneksel Çince
______________________________

Uyumluluk notlari: Bu oyun, son teknoloji zeki telefon ve tabletlerde en iyi performansını gösterir.
______________________________

G5 Games – Macera Dünyası!
Hepsini topla! Google Playde quot;g5quot; olarak arat!
______________________________

G5 Gamesin haftalık en iyi oyunlar listesine kaydol! Www.G5e.Com/e-mail
______________________________

Bizi ziyaret et: www.G5e.Com
Bizi izle: www.Youtube.

Sheriff of Mahjong: Taş Eşleme Apk Full indir

Facebook.Com/sheriffofmahjong
Bizi takip et: www.Twitter.Com/g5games
Aramiza katilin: www.Instagram.Com/sheriff_of_mahjong
SSS: https://support.G5e.Com/hc/en-us/articles/360015344840-Sheriff-of-Mahjong
Kullanım Şartları: http://www.G5e.Com/termsofservice
G5 Son Kullanıcı Lisansı Ek Şartları: http://www.G5e.Com/G5_End_User_License_Supplemental_Terms

Bir cevap yazın