Apk indir

Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir

Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir, APK uygulama sitemizde Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir

Ücretsiz Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk İndir

Ses değiştirici, zeki telefonlar için bir ses ve müzik editörüdür. Ses efektlerini tercih ederek sesi dönüştürün, sesi farklı yapın. ???? ses değiştirici ses düzenleyici ????, metin üzerinden ses aracı yardımıyla eğlenmenize destek olacak.

???? ses değiştirici ses düzenleyicinin ana işlevi sesi değiştirmektir. Geniş işlevsellik: efektlerin uygulanmasıyla (ses değiştirme, otomatik ayarlama, sesli mod, vb.) bir diktafona ses kaydetme, metni sese dönüştürme.

Gerekirse, ses düzenleyici gürültüyü azaltarak sesi netleştirir. ???? Ses değiştirici ????, dostlarınıza yada ünlülerinize şaka yapmanıza izin verecek: sesinizi değiştirmenin ve onu bir uzaylıya, hatta başka bir dünyaya ilişik bir şeye dönüştürmenin etkileri.

Ses düzenleyici kataloğunda sunulan ses efektleri:

???? Ses düzenleyici yanlısı – erkek sesini kadın, çocuk ve 15ten fazla sesli mod seçeneği olarak değiştirin;

???? Ses hızını değişiklik yapma: hızı ayarlama işlevi;

???? Şarkı söylemek, eğlence, iş ve sonraki tertip için ses işleme efektleri (sesi değiştirme, müzik oluşturma): otomatik ayar filtreleri, hayvan sesleri ve diğerleri;

Bir diktafona elde edilen sesi işlemeye ek olarak, ses ve müzik düzenleyicinin işlevselliği karaoke severler için uygundur. Şarkı kaydı değişik kalitede olabilecekdür: 32 kbpsden 320 kbpsye. Ses dosyasını dönüştürdükten sonrasında dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Neden bir ses düzenleyiciye gereksiniminiz var ???? Komik Ses Değiştirici ücretsiz ?????

???? Ses düzenleyici ile iyi eğlenceler. Vokalleri seviyorsanız, bir şarkı kaydettikten sonra sesinizi değiştirmeyi deneyin – iyi bir ruh hali garanti edilir. Parti müziği uygulayabilirsiniz.

???? Parodist uygulaması benzer biçimde bir iş arkadaşınızın ses değiştiricisiyle oynayın. Şaka için patronunun sesini kadın olarak mı değiştirdin? Ses İşleme için Kolayca!

???? Çalışan bir araç olarak kullanın – bir konuşma dönüştürücü ve sentezleyici.

Ses değiştirici, ses kaydedici – otomatik ayar Apk Full

???? Ses kayıt stüdyosu – mobil cihazunuz için bir dizi ses efekti. Zil sesini, alarm sesini, SMSi ve diğer bildirimleri değiştirin, vuruşları özelleştirin. Ses kayıt işlevini, Sincap efektini (sesi değiştirin) kullanabilir ve arkasından aramayı yahut oyun oynamak için kullanabilirsiniz.

Ses düzenleyicinin ek bir özelliği de metni sese dönüştürmektir. Kullanıcı, bazıları oldukca egzotik olan 18 filtreden birini ayarlayarak sesini değiştirebilir. ???? Müzik editörü Ses değiştirici ???? – çok işlevli mobil ses kayıt stüdyosu.

Modülatör Ses Değiştirici, müzik kurmayı örneğin Audio Labde olduğu için daha huzurlu, rahat ve daha keyifli hale getirecektir. Müzik yapabilir, sesinizi değiştirebilir ve başka herhangi bir işlevi her yerde kullanabilirsiniz. Programımız ile metin puanlaması olabilecekdür. İstenirse, video seslendirme gibi üçüncü taraf programlarda kullanın.

Müzik düzenleyici programında müzik oluşturma, herhangi bir ses efektini değiştirmenize ve İnternet olmadan çevrimdışı olarak parasız bir ses kaydediciye kaydetmenize imkan tanır.

İşlevsellik yönünden, ses düzenleyici Smule, Audiolab, Starmaker, Voloco benzer biçimde ses mod programlarına kaybetmez.

Ses düzenleyicimiz, dostlarınızı vokallerle şaşırtmanıza ve müzik oluşturmanıza olanak tanır. Bir ses değiştirildikten yahut bozulduktan sonra birkaç dokunuşla kayıt yapmak olabilecekdür. Bir parçayı değişik seslerde kaydedin, müziği düzenleyin, Discord, aramalar yada video için sesi değiştirin – tüm bunları herhangi bir hazırlık yapmadan basit bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu